Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz kiskuplung #35662 üzenetére

    Hát igen, most újra gyűjtök a Cobrára. Cobra III-am volt, kikerestem a logokból. Tegnap felszívtam magam és gyűjtöttem 3.5 m creditet az 1 millám mellé, most így van 4.5 M. De rengeteget mászkáltam, kb 3-4 órám azzal ment el, hogy alkalmas rendszert keressek a farmolásra. Találkoztam a fuel rats-ekkel, hihetetlen hogy ilyen aktív játékosok vannak, a kis loanolt sidewinderemet is eljöttek megtankolni ráadásul másodperceket vett igénybe az egész. :DDD Ezek a srácok komoly fizetést kellene kapjanak a fejlesztőktől. Ők ajánlották (de láttam a topik összefoglalóban is) a eddb.io-t. Nem könnyű használni de végiggondoltam hogy mit is akarok egy kis időt rászántam és rájöttem hogy marhajó ez az oldal. Nem is értem, hogy enélkül hogy lehetne megtalálni bármit is, én eddig stationről stationra menve kerestem modulokat, eladó hajókat. Nah ez a művelet tette ki a játékidőm felét idáig.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák