Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nosam

    aktív tag

    válasz Viper26 #3250 üzenetére

    De látsz te valami logikát abban, hogy pl az A3-as Thrusterseket és shield generátort egy random ipari rendszerben, az A3-as PP-t és FSD-t egy random Hi-tech rendszerben van elszórva?

    Hol van ebben bármiféle logika?

    Mert ha tudnád azt, hogy okés a Hi-tech rendszerekben vannak az A vagyis legjobb osztályú cuccok akkor még volna értelme, de konkrétan tudom, hogy a Thrustert és a shield generátort egy ipari rendszerben találtam mégpedig egy eldugott outposton. Már egyedül csak egy Power distributor kéne A3-as a B3-as helyére és fel is lenne szerelve. A probléma az, hogy nem tudni merre keresse az ember.

    Nem tudom elképzelni, hogy ne probálták volna a játékot, ha igen akkor tudnák, hogy ez a tűt a cérnakazalban típusú keresgetés tönkre teszi a játékot és a játékélményt, vagyis ezért jutottam arra a következtetésre, hogy készakarva cseszik el. Tudniuk kell, hogy annak nincs értelme ha kétszer kell farmolni azért, hogy egy dolgot megszerezz.

    Ilyen még egyetlen játékban sem volt, hogy kétszer kellene farmolni egy dologért.

Új hozzászólás Aktív témák