Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-09-10 21:33:39

Mobilarena

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2651) Terrorista válasza _Kondor_ (#2650) üzenetére

Terrorista
(senior tag)

Hát én eddig talán kétszer tudtam más játékossal egy instanceba kerülni. Van valami bejáratott hely(ek) ahol masszívabban lehet pvpzni? :)
A ringekben jókat lehet lölvödözni, de többnyire csak npc hajók jönnek. A nav. beacont is szoktam "farmolni" ha kapok 1-2 ölje le x civil hajó küldetést.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 5 64GB // Nexus 10 32GB

(#2652) duvi válasza Terrorista (#2651) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Eranin környékén a Conflict zónákban. Ha éppen játszható az Open play...

Samsung Galaxy S8

(#2653) _Kondor_ válasza Terrorista (#2651) üzenetére

_Kondor_
(tag)

Eranin - Azeban city mellett van egy high intensity conflict zone. Néha csak akkor jön elő navigációs tab-ra, ha kilépsz SC-ből. Itt esténként elég sok a gyanútlan player. Az a trükkje, hogy semlegesnek kell maradni(ne válassz frakciót) és anélkül lehet playert támadni, hogy fejpénzt kapnál érte. Ha kilőtted a szerencsétlent, válts SC-be, majd vissza a conflict zone-ba, igy elkerülhető, hogy foglalkoznod kelljen az npc-k zargatásával.

A másik amit szoktam csinálni, hogy iBootis vagy Eranin Nav beacon-nál magamra szedek egy kis fejpénzt és várom hogy jöjjenek az önjelölt fejvadászok a 4 MC ölelő karjaiba :D . Ennek az a hátránya, hogy miután meguntad be kell menni egy outpost-ra (nincs security, nem scannelnek) és ki kell fizetned a büntit.

[ Szerkesztve ]

(#2654) _Kondor_

_Kondor_
(tag)

Elég sokan laknak itt :). Találtatok már ennél népesebb rendszert?

(#2655) Enrange

Enrange
(újonc)

2.05 ben működtek a TOWER fegyverek, most 2.06-ban ismét nem. Ez nem kicsit idegesítő. Megjavítják hogy elcseszhessék....Már csak a 3.0 reménykedem addig el sem indítom.

(#2656) Terrorista válasza _Kondor_ (#2653) üzenetére

Terrorista
(senior tag)

A warzoneokat ismertem, egy időben jártam is oda, de amikor lerammelnek az npc hajók és pukkanok az nem túl vicces. Viszont playerekbe nem igazán botlottam az alatt a pár alkalom alatt sem. :(

Igazából egy kicsit tartok attól, hogy a megjelenéskor az emberek szétszélednek és alig lesz akivel találkozhatna az ember. 400 milliárd naprendszer az nagyon sok. Most jelenleg van kb. 75 ezer játékos, akiknek a jó része inaktív (legalábbis számomra úgy tűnik) és kérdés, hogy mennyien fognak még megjelenéskor újként csatlakozni.

Ahogy látom nincs akkora marketing a játék mögött ami előre lendítené a játékosszámot. Akik a régi elitet ismerték azok már valószínűleg mind játszanak, de az új generáció azt se tudja, hogy mi az az űr. szim. Tehát marad rétegjáték szintjén és elég korán beáll egy fix létszámra. :(

[ Szerkesztve ]

(#2657) duvi válasza Terrorista (#2656) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Szerintem nagyon sokan nem vették meg az alfa/béta hozzáféréseket. Egyrészt az ára, másrészt a rizikó miatt.Több topicban is rendszeres indok, hogy tetszik a koncepció, de félkész játékra nem költenek. Majd ha elkészült és megjelent, na akkor majd jönnek. A jelenlegi játékosok, vagy a bugok/lagok miatt, vagy a túlzott megismerés miatt fogták vissza magukat (én nem :N ). Nem lesz gond a létszámmal! Egyszerűen nincs konkurenciája a mai piacon (az SC-nek szerintem még tuti kell vagy 2 év, mire teljesen összeáll) A 400 milliárd naprendszert azért nem fogjuk egyszerre benépesíteni. A kezdőhely körüli bubiban kialakul a kereskedelem és fuvarozás. Amíg nem szereljük fel a hajóinkat, addig kevesen fognak nekivágni a galaxis túlsó felének. Szerintem fokozatosan fogunk távolodni a kezdő "magtól".

Samsung Galaxy S8

(#2658) schawo válasza Terrorista (#2656) üzenetére

schawo
(Jómunkásember)

Eve Online-nak jelenleg van 500k előfizetése, azaz min. 300k előfizetője. Ehhez jön hozzá a legalább ugyanennyi eve-menekült. Ez kapásból 600k potenciális játékos.

SoftDirect - Windows és Office licencek http://goo.gl/GqwSTH

(#2659) Diopapa

Diopapa
(PH! kedvence)

No és ki merre fog széledni? Ki megy a galaxis közepére, ki a szélére? :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2660) Viper26 válasza Diopapa (#2659) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

Lemegyek a térképről. :DDD

Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 3

(#2661) tikshow

tikshow
(PH! addikt)

Mindenki vegyen ki szabit erre a napra:

22.11.14

[ Szerkesztve ]

(#2662) Nosam

Nosam
(senior tag)

(#2663) Diopapa válasza Viper26 (#2660) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

Jah én töltöm a térkép infóval fel az EDInfo-t, 240 naprendszerhez több mint 2100 útvonal van benne jelenleg, de ez is még semmi a mostani bubihoz képest is... :Y

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2664) duvi

duvi
(Topikgazda)

Nagyon felpörögtek az események! Béta3 és végleges megjelenés... Jó, hogy szombatra tették a megjelenést. Mindenki be fog szállni és egész éjjel tolni fogjuk. Kapásból meglesz a stresszteszt is :D Béta3-al megkapjuk a bányászatot is. Mi marad a végleges kiadásra? Vajon lesz még Gamma verzió is? 1-2 héttel a végleges előtt? A Mercenary Edition nagyon korrekt tartalmilag. Két hajót is kapunk! Beindul a marketing gépezet is. Lesz itt médiaszereplés... Nem kell félni, hogy kevesen leszünk :N

Samsung Galaxy S8

(#2665) Viper26 válasza Diopapa (#2663) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

Segítek én is amint nem lesz több nullázás, nem szeretném még x alkalommal újrakezdeni. :(
Remélem a megjelenés után erről leszoknak..

Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 3

(#2666) Diopapa válasza Viper26 (#2665) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

Én is Sidewinderrel repkedek. :) Egy nagyobb FSD-t raktam rá, mert az alap hatótávval nem lehet sehova eljutni. :) Most 15 LY a hatótáv, így már kellemesebb. :)

(#2667) Nosam válasza duvi (#2664) üzenetére

Nosam
(senior tag)

"Mi marad a végleges kiadásra?"

Az barátom, hogy 25 repülhető hajó lesz a játékban! :DD

(#2668) Nosam válasza Nosam (#2667) üzenetére

Nosam
(senior tag)

Aztán rögtön folytathatják is majd a munkát, állhatnak neki az fps modnak illetve vagy a bolygó landolásnak. :C

(#2669) Terrorista válasza tikshow (#2661) üzenetére

Terrorista
(senior tag)

De mi lesz 8 év 1 hónap és 1 hét múlva? :DDD

(#2670) Malachi válasza duvi (#2664) üzenetére

Malachi
(PH! addikt)

ez egészen biztosan launch party lesz? a beta3 után jönnie kellene még egy-két állomásnak a végleges megjelenésig, meg is volt az ütemterv. ez a premier ez valami más lesz szerintem - bár worldwide közvetítés, meg minden finomság, hát nem tudom.

(#2671) Terrorista válasza Malachi (#2670) üzenetére

Terrorista
(senior tag)

Igen, én sem láttam semmi konkrétumot leírva. Lehet csak bejelentik, hogy mikor fog megjelenni a játék.

(#2672) tikshow válasza Terrorista (#2669) üzenetére

tikshow
(PH! addikt)

Ez :U

(#2673) duvi válasza Malachi (#2670) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Elsőre nekem ez jött le. Persze lehet, hogy tévedek és csak egy beharangozó buli lesz, vagy a Gamma fog akkor startolni. Tartalmilag a Béta3 már késznek mondható. Jön a bányászat és a többhajós rendszer is. A Planetside és az FPS már csak a DLC-kkel jön.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8

(#2674) Nosam válasza duvi (#2673) üzenetére

Nosam
(senior tag)

Szerintem a karácsonyi vásárra fogják időzíteni a megjelenést, ha van egy kis eszük... Nekem már akkor ez volt a gyanúm amikor először megláttam a sidewinderben a bólogató karácsonyfát.

Mondom nézd már egy karácsonyfa, mit keres itt?! :DDD

(#2675) Diopapa

Diopapa
(PH! kedvence)

Meg tudja nekem mondani valaki, hogy az alap Cobrának hány fényév az alap ugrótávolsága?

(#2676) duvi válasza Diopapa (#2675) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

10.46 fényév.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8

(#2677) Diopapa válasza duvi (#2676) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

Köszi! :R

(#2678) eCorsair

eCorsair
(újonc)

Van ötletetek, hogy miért nincs pajzs a hajóm körül? (Cobra MK III)

(#2679) Nosam válasza eCorsair (#2678) üzenetére

Nosam
(senior tag)

Mondjuk mert eladtad a pajzs generátort, hogy nagyobb legyen a szállító kapacitásod. :U

(#2680) rexsimus válasza eCorsair (#2678) üzenetére

rexsimus
(fanatikus tag)

Vagy csak kikapcsolódott. :)

[ Szerkesztve ]

(#2681) schawo válasza eCorsair (#2678) üzenetére

schawo
(Jómunkásember)

Nincs elég powergrid?

SoftDirect - Windows és Office licencek http://goo.gl/GqwSTH

(#2682) eCorsair válasza eCorsair (#2678) üzenetére

eCorsair
(újonc)

Köszi a tippeket!

(#2683) eCorsair

eCorsair
(újonc)

Még egy kérdés:
A "REMAINING LOAN" összegét hol lehet rendezni?

(#2684) [w]

[w]
(őstag)

bakker, valamit elszúrtam... Styx-en vettem a Cobrába egy jobb FSD-t. próbálnám, de mass locked. visszacseréltem a régire és még mindig... mi a szar ez? :F

cmdr PETER W. VOLKOV

(#2685) tikshow válasza [w] (#2684) üzenetére

tikshow
(PH! addikt)

Jelentkezz ki és jelentkezz vissza, de újat rakd be, mert ez azon is segít.

(#2686) [w] válasza tikshow (#2685) üzenetére

[w]
(őstag)

köszönöm a segítséget! gyönyörű bug...

cmdr PETER W. VOLKOV

(#2687) _Kondor_ válasza eCorsair (#2683) üzenetére

_Kondor_
(tag)

Fokozatosan csökken az idő múlásával (törlesztés).

(#2688) eCorsair válasza _Kondor_ (#2687) üzenetére

eCorsair
(újonc)

Köszönöm! :K

Más:
Szerintetek miért nem engedi, hogy megvegyem a "SHIELD GENERATOR"-t? Pénzem bőven futná,,,

(#2689) Rakamaz

Rakamaz
(kvázi-tag)

Az űr olyan mérhetetlenül nagy és óriási... csak ez a kib... navigációs bólya van mindig az útban.
Már tizedik alkalommal kenődtem rá. :)

(#2690) _Kondor_ válasza eCorsair (#2688) üzenetére

_Kondor_
(tag)

Lehet több oka is: kicsi a hajódnak, egy másik slotban van már egy, túl nehéz lesz tőle a hajód és nem birja a thruster....
Ha tudsz egy printscreent csinálni róla sokat segitene.

(#2691) _Kondor_

_Kondor_
(tag)

Egy apró szösszenet, hátha a későbbiekben hasznos lesz:
Fegyverek táblázat

[ Szerkesztve ]

(#2692) Diopapa válasza _Kondor_ (#2691) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

Betehetnénk EDInfo-ba. :)

(#2693) _Kondor_ válasza Diopapa (#2692) üzenetére

_Kondor_
(tag)

Nyugodtan használja fel bárki aki kezdeni tud vele valamit. Jó lenne később egy fittelő program is.

(#2694) duvi

duvi
(Topikgazda)

Vajon ezeknek a dokkoló bejáratoknak lesz valami funkciója is, vagy csak díszítő elemek? Próbáltam egész közel menni és látszott, hogy van belső tér, de nem enged berepülni.

Samsung Galaxy S8

(#2695) tikshow válasza duvi (#2694) üzenetére

tikshow
(PH! addikt)

Remélem privát hangárok lesznek. Méretre stimmelnének is.

(#2696) duvi válasza tikshow (#2695) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Addig forgolódtam, míg sikerült elolvasni a teljes feliratot: Authorised Craft Only Tehát csak engedéllyel rendelkező hajók használhatják. Ez simán lehet privát hangár :K

Samsung Galaxy S8

(#2697) tikshow

tikshow
(PH! addikt)

Ma sikerült kifognom egy tök jó játékost. Bóklászok egy rendszerben, látok egy ismertelen objektumot én naív meg mondom kiugrok megnézem mi az. Hát persze, hogy egy Anaconda. Kicsit közeledek, elkezd rámfordulni, na mondom, szervusz testvérem én húzok a francba. Frame Shift drive ~ 1 másodperc körül járt amikor jött az üzenet, hogy Missle Locked. Imba luck. :D

(#2698) duvi válasza tikshow (#2697) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Játékos volt vagy npc? Milyen hajóval voltál? Bár gyanítom, hogy tényleg mákod volt :D Párszor nekimentem Anacondáknak, de még nem sikerült Béta2 alatt kilőnöm őket. Érdekes, hogy Béta1 alatt nem volt gond, Cobrával leszedni egy npc Anacondát. Na ez most nem akar sikerülni. Bár még bőven van mit fejlesztenem a Cobrán. Játékost még nem láttam, Béta2 alatt Anacondával. Nem olcsó mulatság :N

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8

(#2699) tikshow válasza duvi (#2698) üzenetére

tikshow
(PH! addikt)

Passz már, hogy mi volt. Egy pajzs nélküli Haulerrel - kellett a raktér :)

[ Szerkesztve ]

(#2700) Diopapa válasza tikshow (#2699) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

Te tudsz kereskedni beta2-ben? :Y :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.