Hirdetés

2019. március 18., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-09-10 21:33:39

Mobilarena

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2901) Viper26 válasza duvi (#2897) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

Útvonaltervezés hogyan működik?

(#2900) rexsimus:

Tervben van.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 3

(#2902) duvi válasza Viper26 (#2901) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Megnyitod a Galaxy mapon a Navigation fület. Beírod a keresőbe ahova menni akarsz. Miután odaugrott a térkép, akkor egyszerűen rákattintasz a kívánt rendszerre (sárga jelölést kap). Ezután kiválasztod, hogy economical (gazdaságos), vagy fastest (leggyorsabb) útvonalat mutassa. A sok kék lehetőség között, egy sárga vonal fogja megmutatni a teljes útvonalat, a közbülső rendszerpontokkal egyetemben. Mint ITT is látható.

(#2900) rexsimus
Még nem és eddig nem is láttam bányász lézert, csak finomító modult.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8

(#2903) Viper26 válasza duvi (#2902) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

Köszi.

"Még nem és eddig nem is láttam bányász lézert, csak finomító modult."

Asellus Primus-ban (remélem jól írtam) van mindkettő.

Jut eszembe..van bármi beépített segédlet ami segíti a kereskedést?

[ Szerkesztve ]

(#2904) duvi válasza Viper26 (#2903) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Köszi az infót!

Samsung Galaxy S8

(#2905) Viper26 válasza duvi (#2904) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

Nincs, mit..próbáld ki, kíávncsi vagyok milyen. :)
Nekem csak holnap estefelé lesz rá lehetőségem.

Mikor láttam, hogy lehet kapni, scanner helyére akartam felrakni, de biztonság kedvéért, még gyűjtögetek vásárlás előtt.

[ Szerkesztve ]

(#2906) [w] válasza duvi (#2892) üzenetére

[w]
(őstag)

Duvi, _Kondor_: köszi, most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy erre a váltásra én mennyivel fizettem rá... :U

cmdr PETER W. VOLKOV

(#2907) Nosam

Nosam
(senior tag)

(#2908) Menthirist válasza Nosam (#2907) üzenetére

Menthirist
(PH! nagyúr)

A napkitörések még mindig nem mozognak? Legalábbis nekem úgy tűnik.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2909) Nosam válasza Menthirist (#2908) üzenetére

Nosam
(senior tag)

Eddig is mozogtak, csak nagyon lassan. Time laps videó kell, hogy látszódjon a változás.

(#2910) duvi válasza Nosam (#2907) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Köszi! Ez jól jött! Miért kapcsolt silent módra? Csak az estleges támadók elkerülése végett, vagy van valami köze a bányászat technikájához is?

Samsung Galaxy S8

(#2911) Nosam válasza duvi (#2910) üzenetére

Nosam
(senior tag)

Még nem néztem, de lehet, hogy a bekapcsolt pajzs ellökné a bányászott cobaltot. :DDD

Szóval lehet, hogy ha fent van a pajzs akkor a cargo scoop nem müxik, majd kicsit később állok neki játszani és megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#2912) duvi válasza Nosam (#2911) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Én is erre gondoltam, de az utolsó befogást már aktív pajzzsal csinálta. Na majd élesben meglátjuk...

Samsung Galaxy S8

(#2913) _Kondor_

_Kondor_
(tag)

Ha valakinek esetleg van rá pénze: Wolf 497:

(#2914) schawo válasza schawo (#2890) üzenetére

schawo
(Jómunkásember)

Asellusban találtam 32-es raktérbővítőt.

Érdekesség
Meg lehet lépni az interdictionből. Ha ráállsz az escape vectorra és tartani tudod azt, akkor nem tud kirántani supercruiseból.

[ Szerkesztve ]

SoftDirect - Windows és Office licencek http://goo.gl/GqwSTH

(#2915) duvi válasza _Kondor_ (#2913) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Nem azt mondom, hogy olcsó, de én többre számítottam. Vannak még fölötte az árlistában.
A millió fölöttiek:
1. Anaconda: 146,969,451
2. Lakon T9: 76,555,842
3. Federal Dropship: 37,814,205
4. Imperial Clipper: 22,295,860
5. ASP: 6,661,153
6. Lakon T6: 1,045,945
Ezek után már nagy a zuhanás (Cobra: 279,718) ...

(#2914) schawo
Köszi az infót a bővítőről! Neked sikerült már megképned ID-ből? Nekem eddig egyszer majdnem (már az uccsó egységnél tartott a skála). 4x szedtek ki kb 1 óra játék alatt, mindez Soloban. Nem egyszerű a célra tartás ilyenkor :N

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8

(#2916) Diopapa

Diopapa
(PH! kedvence)

Én Styxben bányászok. Érdekes. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2917) Viper26 válasza Diopapa (#2916) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

És tényleg silent mode kell hozzá? :F

(#2918) Diopapa válasza Viper26 (#2917) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

Nem, sok türelem.. :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2919) Nosam válasza duvi (#2915) üzenetére

Nosam
(senior tag)

Nekem sikerült már meglépnem ID-ből, viszont volt amikor nem :DDD , és akkor éppen egy NPC dangerous cobra volt, amelynek franc tudja milyen fegyverei voltak, de kb 3 mp alatt szedte le a pajzsomat és 18%-ra a hull-t éppen hogy el tudtam menekülni. Azt hittem ott halok meg. :U

Diopapa: És mennyit lehet vele keresni így első becslésre? Mit bányászol éppen?

[ Szerkesztve ]

(#2920) Diopapa válasza Nosam (#2919) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

Palladium, gold leginkább. A fő gond a megbízhatatlan szerver. Elkezdesz bányászni, leszakad egy darab, behúzod, finomítod. Amint összejön belőle 1 tonna, megy a cargoba. Nekem sajnos hajlamos leszakadni, meg olyat csinál, hogy egyszer csak nem jön több az aszteroidából, akkor relog és jó. Egy kis Haulerem van csak, de mivel ilyet még nem csináltam, élvezem. :)

(#2921) Diopapa

Diopapa
(PH! kedvence)

(#2922) Nosam válasza duvi (#2915) üzenetére

Nosam
(senior tag)

Az ártól én még mindig ki vagyok akadva, ha ilyen árak lesznek az meg fogja ölni a hangulatát a játéknak és nem lesz pörgős. Egy jobb cobrával eddig is cafatokra lehetett szedni egy anacondát pláne egy T9-et, de most képzeld el, hogy egy cobra felszerelve kerül majd 20 millióba a másik meg 200-ba, hol lesz értelme kockáztatni egy 200 milliós hajót egy 20 milliós elleni harcban? Nem ér annyit az anaconda, mivel a manőverezhetősége miatt könnyen eshet áldozatává nála kisebb jóval olcsóbb hajó ellen is ha jó pilota vezeti.

Ha így marad az ár, akkor még ha össze is szedsz egy anacondára valót, alig fogsz találni magadnak anaconda ellenfelet és ha találsz is majd ESC-el fog kilépni ha már vesztésre áll... Gyakorlatilag olyan mintha kiírnák az anacondát a játékból. Nem lesz vele érdemes harcba menni. :((

Diopapa: Meghoztad a kedvem megyek bányászni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2923) Nosam

Nosam
(senior tag)

Elite: Dangerous Beta 3 Trailer HD

Off: hogy a retekbe nem lehet ezen a fórumon egy videót beágyazni?

[ Szerkesztve ]

(#2924) Terrorista válasza Nosam (#2922) üzenetére

Terrorista
(senior tag)

Ha így marad az ár, akkor még ha össze is szedsz egy anacondára valót, alig fogsz találni magadnak anaconda ellenfelet és ha találsz is majd ESC-el fog kilépni ha már vesztésre áll... Gyakorlatilag olyan mintha kiírnák az anacondát a játékból. Nem lesz vele érdemes harcba menni. :((

Hehe! Nem rég még azt hangoztattad, hogy egy Anaconda ellen nincs esély és szúnyogirtás lesz ha megtámadják. :P
Szerintem egy Anacondát is meglehet majd úgy építeni, hogy kibírja a tankja a "szúnyogokat". Egyébként meg simán el tudom képzelni, hogy lesz olyan küldetés-kampány amit flottával lehet megcsinálni. Kell majd 2-3 Anaconda nagy tankkal (shield-armor-és ehhez a support modulok), míg a flotta többi része meg levadássza a célpontokat.

Vagy ha carrier, battleship méretű NPC hajók ellen kell menni akkor jobb egy crikálóval mint vadásszal. Szóval még ne temessük el, mert szerintem lesz haszna annak a hajónak is. Ha meg kilövik, akkor 5% a biztosítás, ami ekkora hajónál ugyan sok credit, de aki nagyban tolja, az készüljön fel a nagy költségekre is.

OnePlus 5 64GB // Nexus 10 32GB

(#2925) Nosam válasza Terrorista (#2924) üzenetére

Nosam
(senior tag)

Attól függ mit nevezünk szúnyognak. :P

Azt meg felejtsd el, hogy flottában vagy guildekben lehetne játszani, megmondta a Braben, hogy nem akarja mert annak a vége mindig a "maffiáskodás".

Amúgy pedig nem érted amit mondok. Nem ér annyit az a hajó a többihez viszonyítva és nem lesz pörgős a játék. 10 milla nagy veszteség, senki nem fog bemenni egy csatába, hogy minden egyes halállal 10 millát bukjon.

[ Szerkesztve ]

(#2926) Terrorista válasza duvi (#2897) üzenetére

Terrorista
(senior tag)

Na ennek örülök! Így tényleg fasza lesz majd utazni. EVE-ben is volt és működött, itt is muszáj volt egy ilyet csinálniuk.

Kérdés ha ismeretlenbe megy az ember, akkor is mutatja vagy csak az ismert űr részeire fog tervezni útvonalat?

Ami még jó lenne egy ship loadout tervező program. :U :D

#2925 Ezt mondjuk nem értem, mert ha NPC-k ellen lehetne menni flottával az kit zavarna a szerveren? Amúgy meg nem kell guild management és semmi ahhoz, hogy összeverődjenek az emberek közös játékra. A private group elvileg erre szolgál, az hány főt tud egy instanceba rakni?

[ Szerkesztve ]

(#2927) Nosam

Nosam
(senior tag)

Imperial Clipper in Elite: Dangerous

Azt a fasza ülést ami a koncepten volt már kispórolták belőle. Smucigok. :(((

(#2929) Terrorista válasza Nosam (#2925) üzenetére

Terrorista
(senior tag)

Amúgy pedig nem érted amit mondok. Nem ér annyit az a hajó a többihez viszonyítva és nem lesz pörgős a játék. 10 milla nagy veszteség, senki nem fog bemenni egy csatába, hogy minden egyes halállal 10 millát bukjon.

Értem én, persze, de ha ez nekünk is rögtön szemet szúrt, akkor hidd el nekik is. Tudják ők ezt és vagy az áron módosítanak vagy a hajón. Így biztos nem marad.

Egyébként én még player által épített Anacondát nem láttam, pláne nem harcoltam ellene. Szerintem semmi köze nincs egy npc hajóhoz.

(#2930) _Kondor_ válasza Terrorista (#2929) üzenetére

_Kondor_
(tag)

Béta 2-ben szétcseszték a cannon-okat, most érzésem szerint a multi-cannon-ok kerültek sorra(kisebb sebzés pajzsra, hull-ra egyaránt, kb 4-5x drágább lőszer). Mire jó ez?
Bár nem szivesen csinálom, de ebből váltás lesz lézerre.

[ Szerkesztve ]

(#2931) Nosam válasza Terrorista (#2929) üzenetére

Nosam
(senior tag)

Oké csak azt mondom, hogy legyen kicsit pörgősebb a játék.

Amúgy ez a több hajó dolog nem fogott meg ebben a formában, pláne úgy, hogy saját hangárról egyenlőre szó nincs. Remélem, hogy lehet majd saját hangár amit tényleg saját úgy mint SC-ben. Annak volna hangulata, persze majd akkor ha be is lehet járni. Remélem nem hagyják ki és az FPS dlc-ben így lesz.

Aztán lehet az lesz a vége, hogy ami ebben hiányzik az benne lesz Star citizenben és ami abból hiányzik az meg benne lesz ED-ben. :DDD Van egy olyan rossz érzésem, hogy így lesz a végén. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2932) Terrorista válasza _Kondor_ (#2930) üzenetére

Terrorista
(senior tag)

Hm.. A patchnoteban csak a scatterhez nyúltak hozzá, de azt is buffolták (bár így sem nagy szám):
"Rebalanced scatter spray multicannons. Their arc of fire is slightly reduced and a power curve has been applied to their scatter to ensure most of the shots are roughly in the centre area of the arc. Now it is effective at sidewinders out to 400 metres or so"

Szerintem nem ez lesz az utolsó fegyver balance. :(

Akkor marad pew-pew vagy a kaboom?

(#2933) [w]

[w]
(őstag)

én ezzel az interdiction-nel nagyon nem vagyok kibékülve, egy rakás szar :( :(((
mostantól kezdve minden egyes kibaszott utamnál ha kell ha nem alapon ki fog rántani valaki, mert csak? :F azért álljon már meg a menet, semmi értelme nincs. NPC kiránt SC-ból aztán meg áll velem szemben bambán, se egy szken, se semmi, meg sem támad... ez így lófax :DDD

cmdr PETER W. VOLKOV

(#2934) Diopapa válasza [w] (#2933) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

Mozogj a fény.. izé a kék karika felé és nem tud kirántani ;)

(#2935) Viper26

Viper26
(PH! nagyúr)

Utánanéztem kicsit, a bányászat jelenlegi formájában csak büntetésnek jó, ezen még bizony sokat kell reszelni. :N

(#2936) Nosam

Nosam
(senior tag)

Katt a képre:

(#2937) Terrorista válasza Viper26 (#2935) üzenetére

Terrorista
(senior tag)

Bővebben? Nem éri meg a befektetett idő?

#2936 WTF? Terveznek kisebb fightert a Sidewindernél? Esetleg harci drónokat?

[ Szerkesztve ]

(#2938) _Kondor_ válasza Terrorista (#2932) üzenetére

_Kondor_
(tag)

"- Tweaked overcharged weapon variants to make them a bit more inaccurate and also tweaked shields to make kinetic weapons slightly less effective against them than they currently are

- Updated ammo prices so they're not too low and/or broken"

(#2939) Terrorista válasza _Kondor_ (#2938) üzenetére

Terrorista
(senior tag)

Marad a pew-pew. :(

[ Szerkesztve ]

(#2940) Viper26 válasza Terrorista (#2937) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

"Nem éri meg a befektetett idő?"

Pontosan.

(#2941) [w] válasza Diopapa (#2934) üzenetére

[w]
(őstag)

oké-oké az megvan, csak idegesítő, hogy eddig minden utamat megszakította egy ilyen eset, teljesen feleslegesen. :((

büntetéseket (helyi/galaxis szintű) hol lehet megfizetni? :F

cmdr PETER W. VOLKOV

(#2942) Diopapa válasza Viper26 (#2935) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

Hát nemtom', fél óra alatt 56k credit egy Haulerrel. Szerintem nem rossz.

(#2943) Nosam válasza Diopapa (#2942) üzenetére

Nosam
(senior tag)

Fél óra alatt 56k creditet? Én negyed óra alatt kb ott tartok, hogy még nincs egy tonna anyag sem. A bányász lézer állandóan túlmelegszik... Milyen lézered van neked?

Viperhez hasonlóan nekem is inkább tűnik simán csak szívásnak ez ebben a formában mint bányászatnak. :DDD

Na mindjárt neki futok mégegyszer.

Lehet bányászni a ringeken is, vagy csak ilyen clusterekben?

(#2944) Diopapa válasza Nosam (#2943) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

Túlmelegszik? kb 2mp alatt kiesik a cucc, csak begyűjteni nehéz.

(#2945) Nosam válasza Diopapa (#2944) üzenetére

Nosam
(senior tag)

2 másodperc alatt? Nekem van, hogy 10 mp kell hogy kiessen belőle egy, aztán most már ott tartottam, hogy többször letelt a tíz mp túlmelegedés és nem esett ki belőle semmi... :O

A másik fele, hogy fingom nincs egy egy aszteroidából mi fog kiesni, honnan lehet tudni, hogy melyikbe mi van? :F

(#2946) Diopapa válasza Nosam (#2945) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

1x meg kell nézni. A roid felületéből azt észrevenni, hogy metal v. más. Igazából metalt érdemes szerintem egyelőre. Ha nagyon nem jön semmi, akkor relog és megjavul.

(#2947) Nosam válasza Diopapa (#2946) üzenetére

Nosam
(senior tag)

De legalább lenne ezeknek valami azonosító száma, most ha elviszem majd az árut eladni és jövök vissza, hát honnan a francból tudjam melyikből szedtem? :U

Nekem egyelőre nem jön be ez a bányászat. :N

(#2948) Nosam válasza Terrorista (#2937) üzenetére

Nosam
(senior tag)

Gondolom 21.-én majd megtudjuk.

[ Szerkesztve ]

(#2949) duvi

duvi
(Topikgazda)

Valaki tudja, hogy mi történt a gimbalos fegyverekkel? Bejártam vagy 10 állomást és a Cobrára sehol nem ajánl fel egy db gimbalos fegyvert se :((( Pedig a Béta 3 note szerint kéne lennie:
"- Class 2 pulse weapons now gimbal again"

Samsung Galaxy S8

(#2950) Nosam

Nosam
(senior tag)

Katt a képre és kidobja a videó linket. Na srácok ez már valami. :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.