Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Malachi #1078 üzenetére

    "és tudod, hogy unatkozni fogsz, akkor"
    Honnan veszed hogy tudtam hogy unatkozni fogok? Tudod ez úgy megy, hogy kicsengettem a pénzt mert szimpi volt a gondolat meg az ötlet, és jelenleg a béta nem köt úgy le. Ezt nem lehetett előre tudni, nem lehetett videókból tudni, ezt tapasztalni kell, megtapasztaltam. Eladni sem fogom, mert meglátjuk mire halad. De tudod ez nem úgy megy, hogy "azt mondták későbbiekben még adódik hozzá tartalom", akkor egyből tudni is fogom ebből hogy most nekem unalmas lesz. Elvégre már most is van benne kereskedelem, némi vadászat, 55 naprendszer. Nem tudhattam hogy az az 55 most sok vagy kevés, hogy milyen változatosság lesz benne SZÁMOMRA vagy sem, hogy 50 oda-vissza út után akarok-e majd egy 51-ediket vagy sem. Ezeket írásos és videós 3rd party véleményekből ugye tudod hogy nem lehet az egyénnek leszűrnie, max következtetnie belőle. A felfedezés is elsőre izgalmasnak tűnik nekem is, de ha végül az lesz belőle hogy elugrok egy ismeretlen csillaghoz, elnevezem, megnézem hogy mit árul (hasonlókat mint egy industrial vagy tech bolygó), aztán megyek tovább, akkor az nekem mondjuk az 50-edik ugrás után már lehet hogy ugyanúgy nem lesz izgalmas. Erről beszéltem, hogy a mennyiség számomra nem egyenlő a minőséggel, és ha nem fog kellő mennyiségű változatosság fogadni, akkor számomra totál felesleges a 400 milliárd bolygó (és felhívnám a figyelmet a számomra szavakra).

    Szóval köszi de jól tájékozódtam, tisztában voltam azzal hogy nem lesz minden azonnal a kezünk alatt (bár én mondjuk ilyen bányászatot meg hasonlót várnék hogy már az 1.0-ban is meglegyen, de egy bolygóra leszállást nem). Beneveztem mert érdekesnek tűnt az egész, meggyőzött a térugrás meg a dokkolás, meg hogy jajj de jó lesz. Aztán a századik supercruise út után már nem annyira akarózott a 101-ediket is megcsinálni, meg a hatodik ugyanolyan, de más feliratú kocka állomásra leszállni. Ezek nem derülnek ki az embereknek pusztán olvasott infókból. Ezt az embernek tapasztalnia kell. Nem bánom a ráköltött összeget, de jelenleg nem érzem azt sem, hogy ha hazamegyek akkor elő kellene vennem, ahogy tegnap sem éreztem.

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák