Hirdetés

2019. február 23., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-09-10 21:33:39

Mobilarena

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#501) Barabonc

Barabonc
(újonc)

Errr hol latod lokalon a neveket? Nalam a contacts-ban (akik eleg kozel vannal) csak a ship-type-ok vannak sorolva, ha rakattintok valamelyikre lokkol, es aztan semmi.

@ Bibgr0: Ez jooo, mindjart en is irok bele.. Esetleg ki lehetne boviteni ezt az in-game nevekkel hogy a friend-list is naprakesz legyen?

[ Szerkesztve ]

(#502) Bibgr0 válasza Barabonc (#501) üzenetére

Bibgr0
(fanatikus tag)

Persze, amit csak szeretnétek. Egy kérés: vigyázzatok rá ne kelljen feleslegesen újragyártani majd.

(#503) Bibgr0 válasza Barabonc (#501) üzenetére

Bibgr0
(fanatikus tag)

A második fülre mehetnek a nevek. Az első fülre beírtam pár állomást, bátran adjatok hozzá.

Mordor (morgor) felé indultam a csóró rendszereket nézem majd végig, hátha van vlm érdekes nyersanyag.
Ha valaki ibootis felé megy, írja az árakat :-)

(#504) duvi válasza Bibgr0 (#503) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Mindjárt indulok I BOOTIS felé és összeírom az árakat.

Samsung Galaxy S8

(#505) Menthirist

Menthirist
(PH! nagyúr)

Az ugye megvan, hogy az adott értékek már most is variálódnak annak függvényében hogy mennyi anyagot hoztunk be és viszünk el. csak mert szerintem egyszerűbb azt nézni, hogy egy adott helyen miből van nagy kereslet, miből van a másikban nagy kínálat, és összehozni a kettőt.

btw az előbb szemét módon lelőttek, szerencsére nem vittem semmi rakományt :) Viszont esélyem sem volt az ellen a hajó ellen.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#506) duvi válasza Bibgr0 (#503) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

I BOOTIS (Chango Dock) feltöltve.

(#505) Menthirist
Részben igazad van. Viszont az alapok ha változnak, akkor is csak nagyon lassan fognak. Például egy ipari bolygón nem fognak kaját termelni. És ez, fordítva is igaz. Mezőgazdaságin nem lesz ipari termelés. Majd a gyakorlat megmondja úgy is. Ettől nem lesz bajunk, ha megpróbálunk összehozni egy adatbázist :N

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8

(#507) Menthirist válasza duvi (#506) üzenetére

Menthirist
(PH! nagyúr)

Az tény, meg az is hogy ha mindenki 4-5-10 tonnákat mozgat meg visz, akkor a sok százezer tonnányi cucc sem fog csak úgy elapadni még multiban is. Viszont ez akkor csökkenti a piacok dinamikáját. Bár megint csak ki tudja, mert annyira tágan határozták meg a reklámszövegeket, hogy nem lehet tudni mit is terveznek. az sc-ben mondták hogy szeretnének olyanokat, hogy kimerülő nyersanyagkészletek egy-egy bolygón, termelés átállást, bővülést (terjeszkedik pl a gyártás), stb, szóval nagyon user által befolyásolhatóvá akarják tenni (persze nagy léptékben, tehát nem egy ember fogja tudni gazdasági válságba sodorni a világegyetemet.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#508) Bibgr0 válasza duvi (#506) üzenetére

Bibgr0
(fanatikus tag)

Köszönöm Duvi! Azt is hogy rögtön ki is színezted. Hajókat lehet venni a chango dokkban?

(#509) Viper26

Viper26
(PH! nagyúr)

Bulletinről felvett küldetést hogyan lehet leadni?
Ott vagyok ahová vinni kellett, de nem tudom hogyan kapom meg a creditet érte. :F

iPhone XR | Garmin Vivoactive 3

(#510) Hrigh_77 válasza Viper26 (#509) üzenetére

Hrigh_77
(újonc)

Szintén bulletin, ott kell lennie. Ha nincs, akkor eladtad az árut máshol :D

(#511) Viper26 válasza Hrigh_77 (#510) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

Megnézem megint, hátha...ugyanarra a küldetésre kell rányomni?
Egyébként cargo-ban van a cucc.

(#512) Bibgr0 válasza Viper26 (#511) üzenetére

Bibgr0
(fanatikus tag)

A bulletinen egy új kategóriában látszik, ha van leadható küldetésed. A felvehetők alatt.

(#513) duvi válasza Bibgr0 (#508) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Sajna azt nem néztem :( Na majd legközelebb, ha arra járok.

Samsung Galaxy S8

(#514) Bibgr0 válasza Menthirist (#507) üzenetére

Bibgr0
(fanatikus tag)

Egyébként arra is jó a táblázat, hogy lássuk, hogy tényleg változnak-e az árak. Lehet, hogy most még statikusak.

@Duvi: semmi gond, nem sietünk sehová :-)

[ Szerkesztve ]

(#515) Viper26 válasza Bibgr0 (#512) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

Igen, meg is lett. :)

Volt egy közel 900 credites büntetésem, csak azt nem tudom honnan....
Kaphattam azért mert nem csináltam meg egy felvett küldetést? :Y

Akkor hotas bevált ezek szerint?
Célkeresztet sikerült visszarakni?

[ Szerkesztve ]

(#516) Bibgr0 válasza Viper26 (#515) üzenetére

Bibgr0
(fanatikus tag)

AMikor felveszed a küldetést néhánynál kiírja, hogy mekkora a bűntetés, ha nem sikerül teljesítened.

Kicsit állítgattam az alapbeállításokon, de nagyon tetszik. Lassan kezdek hozzászokni. Viszont a célkeresztet nem tudtam visszatenni, pedig jó lenne.

(#517) duvi

duvi
(Topikgazda)

Most keresgéltem a print screen lehetőséget. Kicsit eldugták a fiúk, ezért beírom, hátha másnak is jól jön. Sima F10 a normál képmentés, a bal Alt+F10 4K képeket ment (ha valaki tud ekkora felbontáson játszani :D ) Az elmetett képek elérési útvonala: c:\Users\"user name"\Pictures\Frontier Developments\Elite Dangerous\ Nem mellesleg bmp fileokat met a játék :Y , tehát a helyigénye nagyon durva! Normál kép kb.6MB, a 4K-s kép 95MB/db.

Samsung Galaxy S8

(#518) Bibgr0 válasza Diopapa (#483) üzenetére

Bibgr0
(fanatikus tag)

Aki már vett magának új hajót ( :U ) az csekkolhatná a táblázatban a 3-ik fülön a ship details-t. Előre is köszi.

(#519) Viper26

Viper26
(PH! nagyúr)

Névváltoztatást elég egyszer, és akkor majd végleg megmarad?Ha igen akkor utánanézek hogyan kell, eddig nem jöttem rá.

(#520) duvi válasza Viper26 (#519) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Igen, elég 1x és megmarad. Menthirist kolléga linkelte nemrégiben, az egyszerű és gyors névcseréhez.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8

(#521) Menthirist válasza duvi (#520) üzenetére

Menthirist
(PH! nagyúr)

meg hát ez a hivatalos út is :)

[ Szerkesztve ]

(#522) Diopapa

Diopapa
(PH! kedvence)

Azt tudja valaki, Cobra MK3-at hol kapni? :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#523) Hrigh_77 válasza Diopapa (#522) üzenetére

Hrigh_77
(újonc)

Aulin

(#524) Diopapa válasza Hrigh_77 (#523) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

Thnx!

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#525) Malachi válasza Diopapa (#522) üzenetére

Malachi
(PH! addikt)

ne kamuzz, hogy már összeszedted rá a lét. :DDD

(#526) duvi válasza Diopapa (#522) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

A video alapján a Chango Dockban (15. perc után jön a vásárlás)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8

(#527) Diopapa válasza duvi (#526) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

Az előbb jártam ott, ott nincs.

(#528) duvi válasza Diopapa (#527) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Sorry! Ezek szerint vagy nem állandó a kínálat, vagy a prémium béta után változtattak a vendor helyeken.

Samsung Galaxy S8

(#529) Diopapa válasza duvi (#528) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

Szerintem változtattak. Gyanítom a technológiai fejlettséghez van köze, de csak tipp :)

(#530) Viper26 válasza duvi (#520) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

Köszi. :R

Kell hozzá a "Commander" előtag, vagy elég csak a név, és az hozzákerül?

(#531) duvi válasza Viper26 (#530) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Elég a név. A Commandert automatikusan megkapod hozzá.

Samsung Galaxy S8

(#532) Viper26 válasza duvi (#531) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

Jelenleg a support most "back soon" felirattal fogad. :D

(#533) duvi válasza Viper26 (#532) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Akkor soon... Bár ezt félve írom, nehogy itt is elinduljon a Soon áradat, mint a másik topikban :D

Samsung Galaxy S8

(#534) Diopapa

Diopapa
(PH! kedvence)

Töltöttem egy oszlopot.. A színezés mechanikájáról fogalmam sincs, szóval azt kihagynám, a hajó áraknál meg annyi, hogy mivel a jelenlegi hajód értékéhez képest számolja, így csak körülbelüli értéket tudtam beírni.

(#535) Bibgr0 válasza Diopapa (#534) üzenetére

Bibgr0
(fanatikus tag)

Köszönöm az adatokat! Egyenlőre nincsen nagy mágia a színezésben. Ahol olcsó az jelölve zölddel + sárga ahol kb van értelme eladni. Ha valakinek van kedve, vihet bele egy kis tudományt is.

(#536) Viper26 válasza Diopapa (#534) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

Jump range nincs meg a többihez valahol?

(#537) Diopapa válasza Viper26 (#536) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

Semmi adatot nem ad vásárláskor, ráadásul a sajátomról sem tudom hol kéne megnézni... BTW poénból vettem egy docking computert, beszarás, a kék duna keringőt játsza... :)

(#538) Viper26 válasza Diopapa (#537) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

Mondjuk pedig hasznos info lenne azért, nem értem hogy erre miért nem tudtak figyelni. :U

Hogy mit csinál? :Y :DDD

És vajon mit csinál, ha keresztbe repül eléd valaki, vagy épp útban van? ;]

(#539) Diopapa válasza Viper26 (#538) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

Az is kiderül, majd nyilatkozom. Egyébként ugyan úgy bénázik mint a '84-es verzió :)

(#540) Malachi válasza Diopapa (#537) üzenetére

Malachi
(PH! addikt)

(#541) Menthirist válasza Malachi (#540) üzenetére

Menthirist
(PH! nagyúr)

Mondjuk 120-adszorra lehet már fárasztó lesz :)

btw én mindig gondban vagyok azzal, hogy a kocka állomáson hol az "ajtó". erre van valami pofonegyszerű megoldás, vagy körbe kell repülni amíg meg nem találjuk?

(#542) Bibgr0 válasza Menthirist (#541) üzenetére

Bibgr0
(fanatikus tag)

Szerintem is bosszantó, bár lehet, hogy rosszabb lenne, ha mindig az ajtó lenne felénk.

Szoktam nézni a többi hajót és amerre a csíkjuk megy, arra van a bejárat.

(#543) Menthirist válasza Bibgr0 (#542) üzenetére

Menthirist
(PH! nagyúr)

jó hát én is hasonló módon találom meg őket (hol a csík, jé ott vannak a reklámoszlopok, stb). De még a forgásából sem jöttem rá (pl melyik tengely mentén forog, oda képzeltem az ajtót)

(#544) Diopapa válasza Menthirist (#541) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

Amikor előtted van a station, lock ahead gomb, akkor a sematikus ábráján látod a nyílást. :) Az ábra meg pont úgy néz ki mint az eredetiben a station. :) Kis apróságok, de tök jó :)

(#545) Malachi válasza Diopapa (#544) üzenetére

Malachi
(PH! addikt)

pontosan.

különben régen úgy volt, hogy a bejárat mindig a bolygó felé nézett, így könnyű volt megtalálni, de most ezt mintha elhagyták volna. ami szerintem kicsit kár.

(#546) Viper26

Viper26
(PH! nagyúr)

Egyébként többször tapasztaltam mikor ment SC, akkor megszakad, mert valami zavarja, és elkezd lőni egy hajó...
Valahogy ki tudnak szedni SC-ből, vagy hogyan van ez?

(#547) Diopapa válasza Viper26 (#546) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

Aha, ki is írja hogy interdiction. Elvileg playerek is tudják de tegnap nekem nem sikerült. :)

(#548) Bibgr0 válasza Diopapa (#544) üzenetére

Bibgr0
(fanatikus tag)

Szuper, köszönöm.

(#549) Viper26 válasza Diopapa (#547) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

Én sem tudom hogyan sikerül nekik. :)

[ Szerkesztve ]

(#550) Menthirist válasza Diopapa (#544) üzenetére

Menthirist
(PH! nagyúr)

Eddig nem vettem észre hogy mutatta volna.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.