Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ElektrikusDE

    senior tag

    válasz fil #31269 üzenetére

    Szia!

    Lehet hogy Te nem küldtél SMS-t, de vajon a Telefonod sem küldőt?

    Én is csak azért vettem észre mert a telefonom kiírta hogy nem tudta elküldeni az SMS-t :)

    Éppen nem volt benne a Digi Sim kártya akkor!

    Egyébként nálam a Googlénak küld (gondolom rendszeresen) SMS-t (SIM-ellenőrzés)

    "
    Több ország felhasználói úgy találták, hogy telefonjuk tudta nélkül küldött üzeneteket a Google-nak. A vállalat azért fér hozzá ezekhez a számokhoz, mert a felhasználók csatlakoztatták őket a fiókjukhoz. Amit eddig senki sem tudott, az az, hogy ez az üzenetcsere zajlik.
    A cég szerint, ha összekapcsolja a számát a fiókjával, akkor ellenőrzi, hogy valóban az Öné-e. És az üzenetek most újraellenőrzésnek számítanak. "Az Ön biztonsága érdekében időről időre újra ellenőrizzük telefonszámát, hogy megbizonyosodjunk arról, hogy az továbbra is az Öné. Amikor újra ellenőrizzük, üzeneteket kaphat a Google-tól, vagy láthatja, hogy az üzeneteket elküldték a Google-nak ”- állítja a vállalat."

    Nálam csak a sikerteleneket jelzi ki a NOKIA 6 telefonom!

    Engem nem érint, mert 5 Eurós havidíjért (többek között) korlátlan számú SMS-t küldhettek szerencsére.!

    [ Szerkesztve ]

    “Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

Új hozzászólás Aktív témák