- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Így lehet kiszúrni, ha kamu AirPods fülest akarnak eladni neked
- 3D nyomtatással csökkentené a kijelző gyűrődését az Apple iPhone Foldnál
- Garmin Forerunner 255 Music - nem csak futóknak
- Már megint a Galaxy S Próról pletykálnak
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- One mobilszolgáltatások
- Megérkezett a Samsung Galaxy A37 és Galaxy A57
Új hozzászólás Aktív témák
-
budo82
tag
válasz
proof88
#5308
üzenetére
Persze csak szép sorjában. Ha van időd, akkor ~0,02V-os ugrásokban próbálgasd végig, hogy mikor lesz stabil. Mert persze annál jobb, minél kisebb a fesz... Emlékeim szerint ~2,45V-tól jelenik meg DDR2-nél -persze chipfüggően- az elektronmigráció (vagy mi a nyű) De ebbe talán ne menjünk bele, majd egy hozzáértőbb elmagyarázza, én most nem vállalkozok rá. Szvsz 2,35-ig menj el, azt elvileg 24/7-ben bírniuk kell biztonsággal.
Az Ascent-nél próbáld a 2,25V - 1150 MHz-et (elvileg kisebb feszen is kell tudnia, de...)
Performance Level (Asus-nál) ami fontos: a 2Gb-os modulok miatt ~10-11-re kell állítani. Én emiatt szívtam az elején (meghogy valamiért auto-n mindig CR1-re rakta a hülye lap
).
Egyébként 1100 MHz környéke bőven elég, emeld az FSB 550-re, oszt 1:2-ben (Asus-nál ez van talán) hadd szóljon.Ezzel kapcsolatban:
Természetesen MEM. OC Charger be van kapcsolva, ill. van az AI Transaction Booster, de az Auto-n van, nem értek hozzá.
Kérdezz rá a lapod topikjában, de én úgy emlékszem, hogy ezek a beállítások RAM tuningra így nem teljesen jók (talán túl aggresszív időzítéseket próbál így rákényszeríteni a RAM-ra, ismétlem talán..)
Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9700X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! Sony PlayStation 4 PRO 1TB fekete játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- Keresünk iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
- Lenovo LOQ GAMING Laptop! Ryzen 7 250 / RTX 5060 / 16GB DDR5 / 1TB
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
).
