Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz MPowerPH #36035 üzenetére

    Na én sosem voltam BMW mániás, de újfent náluk lyukadtam ki, pedig hidd el, alaposan körbenéztem. Az a helyzet, hogy szerintem egyetlen másik márka sem tudja azt az enyhén sportosan könnyed eleganciát hozni amit ők, kívül-belül. A Merc S class egy nagyon jó autó, de túl csicsa nekem, kívülről meg kifejezetten antipatikus és ahogy írod, erősen bálna-feeling vezetni. Az új 7-esben pontosan az tetszik, hogy egyáltalán nem érzed így, miközben azért nagyon is érezni, hogy nem egy 3-as szériában ülsz, de közben mégse. :D Ki kell próbálni, hogy értsd, nehéz így leírni. :) No meg nekem kifejezetten tetszik a letisztult belső tér, nincs 6000 gomb, lyuk, csicsa, egyszerű, könnyen átlátható, zseniálisan van a kismillió funkció elrejtve, miközben mégis egyértelmű minden. Szvsz ezt egyik másik prémium márka sem tudja jelenleg, sőt, mintha nem is nagyon törekednének rá... Számomra az egyetlen kérdés, hogy bevállaljam-e a hybridet vagy maradjak a 740xd-nél.

    (#36036) joamilestoné: az F11 egyértelműen halkabb, komfortosabb, de az F07 kissé nagyobb ezért talán kényelmesebb (a magasabb ülés pozíció is sokat jelent), de értelemszerűen zajosabb. Ha nincs család vagy más ok ami miatt szükséged lehet a hatchback felépítésre, akkor talán jobb választás a hagyományos szedán.

    [ Szerkesztve ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák