Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skimaster

    senior tag

    válasz CharlieDrop #28988 üzenetére

    No már itthonról írok,tehát sikerült........ráraktuk a bikázó cuccra reggel,próba...nem indul....tölt egy kicsit,próba többször....semmi....aztán kitaláltuk,hogy lehet,hogy le van dermedve a gázolaj....hőlégfúvó,abból is ipari,burkolatok leszedve,és elkezdtük melegíteni a gázolajszűrő házát,a szívósort és úgymond az egész felső részt! Ez ment 10 percig,aztán próba....majdnem elkapta.....még egy kis melegítés,közben akku tölt,aztán indítás és végre elkapta,beindult!

    Mondta barátom,hogy indulásnál hallotta,hogy az egyik henger kicsit később indult,izzítógyertya rossz biztos.
    Azon kívül tanulság,hogy hiába mondott a kutas gyerek -22-ig jó gázolajat,ez nem így volt,kamuzott,vagy ő is rosszul tudta.Ergo kell a prémium gázolaj,ha mocsok hidegbe megy az ember!

    Az első indításkor pörgette az akku,de nem indult,az akkunak semmibaja nem volt,csak hamar elfáradt a többszöri indítás után,mivel a dermedt gázolajtól,nem tudott indulni.

    Utána mentem 200 km-et,megállás 25 perc,simán indult!
    820 km-et mentem összesen 6.3-ra jött ki a fogyasztás,az computer 5,3 mutat...ennyi!
    Köszi mindenkinek a tanácsokat,megint sokat okosodtam!! :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák