Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz Shadowbull #22821 üzenetére

    Hát igen, teljesen más SUV-ból látni a forgalmat, ezzel pedig még száguldozni is lehet. Én még csak X6-os activehybridet meg új X5 30D-t vezettem.
    Nem kell kátyúkat kerülgetni sem, van hely hátul, idősebbeknek nem okoz fájdalmat a ki-be szállás, és nem is kell ki-becsomagolni magadat. Aztán ott van még a nagy csomagtartó is, és az alkalmi terepképesség a vidéki tanyához :D

    Én a GL mercedesen szörnyűlködtem a múltkor, hogy mi a francért lóg ki ennyire, aztán nézem, hogy basszus csutkára beállt a csóka vele, és még így is legalább 1/4 autónyi kilógott a parkolóhelyről, és akkor még nem is beszéltünk a széltében maradó pici helyről...

    Hát nekem a 30D változatos új X5 olyan semmilyen volt, 40d-t vagy M50D-t érdemes inkább, mert a 30D kevés, kb. egy 320D szintjét hozza, persze ízlések és pénztárca kérdése.

    Viszont anno az az X6, azt hiszem 4.4 V8 és talán 485 paci, huh, hát a hangja egy állat volt, és ahogy felemelkedett gázadásra a kocsi eleje, mintha egy felszarvazott bika indult volna meg, nagyon tetszett, persze 24literes fogyasztást írt a computer, eléggé kemény lehet fenntartani, igaz már nem is gyártják.

    Ettől függetlenül nekem még mindig ellenszenvesek a SUV-ok, de praktikusabb nem igazán van. Én pl. nem tudok szegély fölé se parkolni, nemhogy felmenni a szegélyen :N

Új hozzászólás Aktív témák