Hirdetés
-
Mobilarena
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Papirember
csendes tag
válasz
andromedae
#13430
üzenetére
Mert nem 48 ora alatt van ott a penz,es nem 6000ft-ot szamolnak fel tranzakcios dijnak.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Jozsi bemegy egy kavezoba:
-Bitcoinban szeretnek fizetni. Lehet?
-Persze. Hozott magaval halozsakot? -
Papirember
csendes tag
Kiszamolos gondolatok a bitcoinrol
Legjobb resz:
,,Nem hiszem, hogy ezt túl sokáig hagynák még. Nagyon egyszerű megroppantani az egész rendszert, elég megtiltani a rendes pénzre váltás lehetőségét, blokkolni kell minden IP címet, amin keresztül eladni vagy venni lehet kriptopénzt és a bányászokat be kell zárni, elkobozni a gépparkot és börtönbe csukni őket"

-
Papirember
csendes tag
válasz
Alvin_ti4200
#13350
üzenetére
Semmi.
Csak megemlitettem,hogy ilyen tortenet is kering krakenrol.
De coinbaserol is van hasonlo: ,,i have sent 250,000.00 on monday on dec 4 to buy bitcoin when it was trading at 11,0000. and they still have not applied it to my account"
Olyan mintha egy normalis tozsde se lenne,es tenyleg csak a btc automatakban lehetne bizni,ami rogton kiadja a keszpenz,mert az mar legalabb a tied.
Most van par ,,virtualis" milliomos,akik tobb szaz bitcoinon ülnek,de igazabol meg ök sem tudjak mihez kezdjenek velük,mert eladni nem tudjak sehol max aprankent.. -
Papirember
csendes tag
válasz
Alvin_ti4200
#13348
üzenetére
Ez igaz..de amikor krakenrol olyanokat olvasni,hogy par napja beutaltak 200.000 dollart ket reszletben,es azota is ülnek a penzen,es nem irjak jova..az azert khm..

-
Papirember
csendes tag
Letezik olyan tozsde ahol nem futnak el a penzzel,normalisan aron lehet kereskedni,nem fagyogat le az oldal,es a kiutalas/beutalas is zokkenomentes?
Kraken egyre jobban kihuzza nalam a gyufat..Probaltam redditen utanajarni,hogy mi lehetne a megoldas,es igazabol senki sem tudja a valaszt.
Kraken ertekelesek:
[link]
coinbase
bitstamp
gdax
poloniex
cex.ioKihagytam valamelyiket?

-
Papirember
csendes tag
válasz
Papirember
#12967
üzenetére
Senkinek semmi ötlete?

-
Papirember
csendes tag
Sziasztok!
Sikerült mar valakinek kizarnia magat Kraken-rol?
Tegnap rosszalkodott az oldal,hibakat dobott ki mikor betöltött,majd parszor probaltam belepni,vegül kiirta hogy ,,kraken account temporarily disabled". Mit lehet most tenni? Irtam a supportnak,de egyelore meg semmi.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Fotók, videók mobillal
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Samsung Galaxy A57 - kecses test, lusta lélek
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Mobil flották
- Nintendo Switch 2
- Linux Mint
- További aktív témák...
- Lenovo Yoga PRO 9 Ultra 9 285H 32GB RAM 2TB SSD RTX 5060 8GB 16" QHD+ OLED 3év Prémium GAR
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- LENOVO L13 Yoga 360 touch - 13,3" - i5 10210U, 8GB RAM, SSD, jó akku, - számla, 6 hó gar
- billentyűzetek - kiárusítás - Logitech, Corsair, ASUS
- Dell Inspiron 5490 /i5-10210U/4GB/500GB M.2/MX230/WIN11/Új akku/Billentyűzet problémás/Számlával!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)




Tegnap rosszalkodott az oldal,hibakat dobott ki mikor betöltött,majd parszor probaltam belepni,vegül kiirta hogy ,,kraken account temporarily disabled". Mit lehet most tenni? Irtam a supportnak,de egyelore meg semmi.
