Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaben88

    őstag

    Sziasztok,
    Sok fele érdeklődök, olvasok, de nem jutok dűlőre, ezért megkérdezem itt is, hátha:
    X570-es lapból ti milyet vennétek 3600X vagy 3700X (CPU sem eldöntött még) és G.Skill 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z Neo RAM-ok és GTX1080 SeaHawk X mellé? Nem ragaszkodom hozzá, de a normál ATX-es lapra gondoltam. 60-70ezer FT-ig.
    Játék az első szempont és nem baj, ha van venti, USB és SATA csatlakozó bőven.

    Ezeket néztem: MSI MPG X570 GAMING PLUS (bár ez elég gyengének tűnik az olvasottak alapján); ASUS PRIME X570-P (best buy-nak tűnik, de nem gáz, hogy a ventit egy nagyobb VGA pont kitakarja a lapon?), GIGABYTE X570 AORUS ELITE (a sas elég gagyi, meg nincs túl jó tapasztalatom a Giga márkával, de jónak tűnik, bár VRM hőfokban érdekes, hogy a Prime P jobb lenne?), ASUS TUF Gaming X570 Plus (nem tudom miért érné meg a Prime P-hez képest a felárat), ASROCK X570 Steel Legend/Extreme4 (nem írnak jókat róluk, az első ASROCK X570-ből a Taichi, amit ajánlanak, de az meg sokkal drágább, pedig a Extreme4 bitang jól néz ki).

    Szerintetek? :-) :R

    iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad (10th gen.), Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

Új hozzászólás Aktív témák