Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz M0ng00se #77156 üzenetére

    Persze, jelen esetben lehetséges a vinyó a gont (maximum akkor bírná ha lineárisan lenne a fájl és nem lenne töredezett ami miatt ugrálni kell.. már ha nem valami 10 év körüli modell ami esetlegesen még lassabb).
    De a kodek fajtája is számíthat eredményt illetőleg, még ha most nem is az kavart be...

    Mondjuk nehéz elképzelnem manapság milyen csak HDD-vel "élni". Úgy 9 éve vettem az első SSD-m "akcióban".. a laptopba egyet... próbából beraktam az éppen újratelepítésre szánt asztali gépbe... és "bennemaradt".. 1 hónapra rá kapott a laptop is.. azóta jó pár rokon gépébe raktam SSD-t (ha máshogy nem saját pénzből véve nekik).. sokat dob a használati értéken. Fővel, hogy windows 10-et utóbbira optimalizálták (pontosabban sz*rtak az optimalizálásra nem SSD-hez), így merevlemez esetén egyből töredezett adatokkal dolgozik és túlságosan párhuzamosan tölt be dolgokat, amivel megöli főleg a lassú laptopvinyókat, de az asztali vinyókat szintén megfektetheti az a rendszer...

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák