Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Yllgrim #46372 üzenetére

    Szóval te eljutottál a méregetésig 5.3-on.. :C

    1.55V-ot adhatsz neki nyugodtan mert 5.2-n is igényli már (az enyém legalábbis..), ha a TC14PE tényleg van olyan jó mint ahogy mondják, akkor nem lesz vele nagy gondod mert az SA is bírta még itt.

    A ramokkal én rendre szívok, jókis fapados Kingston 1600asaim vannak (FSB-zésnél, 1866-2100 között megtalálni nekik a megfelelő feszt/időztéseket és meg működjenek is, na az jó móka..), bár csak a tunning kedvéért 2ft-ot nem adnék speckóbb ramokért. :N

    Cinebench R15-öt (5Ghz) meg postoltam bő egy hete kb, de itt van: [link]
    816ig tudtam felpörgetni, hackeeeee féle ram időzítésekkel.
    5.2-n nem néztem meg, majd ha megfutod akkor.. ;)

    (#46355) lee56:

    :R

    (#46373) hegegege:

    Hasonló a gépezet.., 8320as egy olcsóbb lapban ugyan azzal a hűtővel.
    1.5V mellett 5Ghz-en használom, visszafogott ventiprofillal 60 alatt tartja játékok közben.
    Meddig húztható? Hát ezt az EnterR és Orrmányos már meg is válaszolta, procifüggő de sztem az 5Ghz az sima, hacsak nem valami extrém étvágyú 8350est fogsz ki.

    (#46376) hegegege:

    Ezzel azért vitatkoznék.., nekem a proci+lap kombó nem kerül annyiba mint egy 4770k.
    A kolégának linkelt Cinebenchben példának okáért láthatod, annyit megy 5Ghz-en mint egy 4.4-re húzott 4770k.

    (#46379) luimapeiz:

    Az erő Intel legyen veled! :R

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák