Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yllgrim

    őstag

    válasz Habugi #44587 üzenetére

    Van tegnaprol, 10005 a physics-em, majd este megmutatom :)

    Az 1.425 V az hasrautesszeru ertek volt, tudnek meg adni neki, de IBT alatt szetegne a picsaba rendszer uh IBT-t tuti nem teszek ra, gondolom Miklosssssssss-t azert erdekelte h lemegy-e a Vantage, mert elegge "alul lett feszelve". Olyan 1.475V szerintem ahol mar bika lenne a cucc.

    Igazabol majd azokat az ertekeket fogom megkeresni eccer, ahol a feszultseg es az altala termelt ho is optimalis, ha sok a fesz akkor a tulmelegedes miatt vehet vissza, ha meg keves akkor meg nem teker ugy ahogy szeretnem, szoval itt jon elo am a tuning lenyege, mert eddig beallitottam par szamot es kalap kabat, fogok meg vele jatszani megigerem, valahol erzem en azt az aranykozeputat csak tegnap hajnali kettokor elegem lett, befaradtam :)

    Win 7, tesztek elott lefuttattam megegyszer a 2 patch-et, szerdan raktam ujra a rendszert. Driver 14.6 beta.

    [ Szerkesztve ]

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Új hozzászólás Aktív témák