Hirdetés

CECT Anycool T818 - hazudik a doboz

Bevezető

Click to read in English!

Hohó, csemege! Teljesen váratlanul újra felbukkant a szerkesztőségünkben egy 100% kínai modell, az a fajta, ahol az R&D is Kínában van. Hívott az XXL GSM, hogy érdekel-e ez a csoda, megkaptam email útján a specifikációkat, nem mondhattam nemet. A korábbi tapasztalatok (Veptu, kínai trió) élvezetes tesztidőszakot előlegeztek meg, s nem is kellett csalódnom.

CECT Anycool TV T818
[+]

Majdnem minden mobiltelefon Kínában készül, az viszont biztos, hogy az összesben van olyan alkatrész, amely a távol-keleti országból származik. Az igazi kínai készülékeket viszont nem nagy gyártók tervezik meg és pattognak a minőségbiztosítási osztályon, hanem minden ízében kínaiak, a tervezéstől a gyártásig. Eddigi tapasztalataink elég kiábrándítóak, de fogjuk látni, hogy valami fejlődés ott is elindult, egyre ügyesebbek, egyre jobban közelítenek ezek a modellek is egy normális, az európai igények számára is elfogadható szinthez. Az ördög viszont a részletekben lakik.

CECT Anycool TV T818

Anycool T818. A dobozon nincs is rajta a legnagyobb kínai gyártó, a CECT neve, de a Google megint segít – egy pontig. Amikor ugyanis elénk tárul a T818 neten fellelhető képe, akkor egy egészen más telefonnal nézhetünk farkasszemet, mint ami a dobozból kimászik, ha viszont a T808-at ütjük be, akkor már közel járunk, mert a gombelrendezésen kívül a többi dolog stimmel. Specifikációkat viszont nehéz szerezni, s hiába használom már három napja a telefont, bizonyos dolgokat homály fed.

CECT Anycool TV T818
[+]

Nem, nem tévedés. Tényleg használom. Úgy, mint minden más modellt, mert a T818-at igenis lehet használni, néha meglepően kellemes élményeket is nyújt. Mielőtt belemennénk a részletekbe, ismerjük meg a telefon hazai árát: 60-70 ezer magyar valuta között alakul, ennek fényében pedig nekiállhatunk megnézni, hogy mennyit kapunk a pénzünkért.

A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!

Azóta történt

Előzmények

Hirdetés