Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz ToBeY #53116 üzenetére

    A következő dolgok találgatások!

    Szerintem azért használják a tuttit, mert ez adja az alapot, hogy kevesebb konkrét ízű aromát kelljen használniuk. (Gondolom a tutti a legolcsóbb, mindent bele aroma.) Ha már az epresről beszéltünk, hiába van tutti alapíze, simán kiérződik belőle az eper (ezért iszom), ha sima tutti íze lenne, akkor vehetném a Classicot is, de kóstoljátok egymás mellett a kettőt és köze nem lesz egymáshoz. (Külföldről a Classicot ~110 Ft/doboz áron lehet szerezni.)

    Ja meg valaki azt írta az epresről, hogy Strong Apple íze van, ezt sem mondanám.
    Saját véleményem.

    Biztos, hogy tutti lesz ennek is az alapja... Szerintem az arány a lényeg, ha eltalálják, hogy mennyire legyen elnyomva a tutti, akkor jó is lehet... Yuzu, ha savanyú lenne, nekem már elég lenne... Black Mojitot hozok külföldről karton szám, hogy tudjak inni valami savanyú drinket...
    Mondjuk szerintem attól nincs valami elb@szva, hogy van benne tutti is, de nyilván ez is ízlés kérdése, attól még lehet iható is, meg jó is.

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Új hozzászólás Aktív témák