Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz szekra #53114 üzenetére

    Én objektíven mondom a saját véleményemet, sosem másokét károgom, másban is, ez szúrja is jó pár ember szemét.

    Az pedig, hogy előre leírsz valamit, amiről fogalmunk sincs még... (Nem, én sem kóstoltam még, csak a nevét tudtam.) Ez a legnagyobb probléma. Sokan itt már akkor fikáznak mindent, amikor meg sem kóstolták, csak azért mert Hell, Watt, Adrenalin, Monster vagy pont másik logó van rajta... Egyiket sem védem, mert hála Istennek egyikhez sincs közöm így tudok pártatlan lenni, ami finom azt veszem.

    A fórum meg érdekes merítés, mert más online tereken és a való életben is azt látom, hogy hiába írja itt le mindenki a "szar" Hellt, a csaj ismerőseim közül a java az ananászosat itta, és itt mindenki azt mondta, hogy köze nincs az ananászhoz, ők meg pont ezért itták, én meg pont nem, mert én is éreztem benne.

    Meddő beszélgetés ez, mert ízlésről van szó, ami meg mindenkinek a sajátja. (A fórum pedig ehhez egy nagyon kicsi minta.) 2-3 kézen megszámolható hányan járunk ebbe a topikba rendszeresen aki véleményt is ír.

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Új hozzászólás Aktív témák