Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    A CDC oltári jó tank, fentebb leírtak már mindent.
    Az ágyú pöpec, T10-ben sem kell félni, sőt. Goldot még életemben nem lőttem vele, nincs is egy sem, a lőszerkiosztás is pofonegyszerű, 70 AP + 20 robbanó. Belefér a sok robbanó, mert sokszor jól jön., kifogyni pedig lehetetlen.
    Ammorack - biztonságos elhelyezés skillel kipipálva a probléma. Nem mondom, hogy nem sárgul, de sokkal kevesebbszer, mint előtte, és így már elviselhető.
    Fordulékonysága tényleg kicsit "bálnás", de erre is van megfelelő skill, én betettem, érezhetően javít a helyzeten!
    Első lánckerék kicsit beforgatva érdekes dolgokat tud felfogni, érdemes kipróbálni, illetve ha ráérez az ember tudja, mikor nem kell elhasználni rá a kis javítót.
    Pattogni szökőévente szokott, rohangászás közben érdemes mozgatni oldalra és vissza a tornyot, "rázni a fejét", a furcsa ívek-vonalak néha beteg dolgokat pattogtatnak. A jó ágyúsüllyedés miatt sokszor találják el a lövegpajzsot, vicces tud ám lenni. :-)
    Jó legénység "csodákat" tesz, nekem 3 skillesek.
    Mindezek a tapasztalatok úgy, hogy nem vagyok jó spíler, de szeretem a tankot. Jobb játékosok sokkal-sokkal többet ki tudnak belőle hozni a mozgékonyság és jó ágyú kombóból.

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák