Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • xDefiant teszt

    gp A Ubisoft évek óta készül arra, hogy belépjen a gyors iramú hero shooterek piacára is: sok félbehagyott rivális és megannyi halasztás után megjelent végre a fura nevű xDefiant.

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Sajnos csak döntetlen, ha a tiger segít az is-t kiszedni, akkor nem kapok be egy kb 400 hp lövést tőle és lerohanhattam volna a két e25-t a végén. Meg a tiger és a két arty sem volt túl kooperatív.

    Azt néztem, hogy mivel kilőttem az egyik kis genyó e25-t, így nem kapták meg a testvériséget, hiába trükköztek a fragekkel :)

    Map: Erlenberg E 25 2 707 118 351
    Csatában elért Achievement Top Gun, Nagy kaliber, Harckocsizó-mesterlövész, Védő, Radley-Walters medál, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
    Legénységi XP: 10 152 Javitások: 4 839 Lőszer: 14 579
    Teljes: 98 933 WN8: 10 927 (100)

    [link]

    (#73797) mynames mondtam én, hogy valamit piszkáltak a modul sérülések kockázatával. sokkal gyakoribb a 9.4 óta. Főleg az durva, hogy rendszeresen duplán kigyújtanak, hiába oltom el, a következő lövés megint kigyújtja.

    Majd jönnek a nagyon okosok és leoltanak téged is, hogy h.lye vagy és a játék ilyen, ők tudják a tutit, mindegy, mit tapasztalsz :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák