Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolthee

    senior tag

    válasz ng0ofy #69127 üzenetére

    Ez így van. Az E75-öt sem lövi be oldalról mindig. Én csak akkor lövök - akár gold lőszerrel - a keményebb vasakra, ha nem rám figyelnek.
    Jó ha 2 tierrel magasabbak közé oszt az MM, mert van időd megtanulni helyes taktikát mire elérsz a magasabb szintre. 8-asként még nem fáj annyira anyagilag ha javítanod kell a tankot.

    A félmondatos oltások és "azért mert lila vagyok az úgy van ahogy én mondom" dolog itt elég gyakori mostanság. Egy-két unicumnak akkora az arca a fórumon a statja miatt, hogy egy 27-es monitoron sem férne el...Ha észrevetted nem Ők segítenek a legtöbbet a felmerülő kérdésekben. Ez a készség és a szerénység hiányzik belőlük. Kíváncsi lennék, hogy Ők egymaguk random csatában meddig tartanák a szintjüket...
    (Akinek nem inge, ne vegye magára ).

    (#69138) h1mpi

    Próbálj ki néhányat teszt szerveren. A T34 jó gép, de nagyon lomha és nagy célpont. Még top tierként is óvatosan kell használni. Volt, hogy 8-asokkal szemben meg tudtam tartani vele egy oldalt, de addigra sajnos a pálya másik fele elbukott így a tudományomat a hajamra kenhettem...meg a közel 5k damaget is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák