Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz kchryss #216585 üzenetére

    Jó, egy-két lövést látni, de ennél sokkal durvábbra gondoltam. Tök egyértelmű, hogy hol van. Totál a bokor mögött nem lehet, mert akkor nem spottol, szóval valahol a bokorban kell lennie. Ráadásul látható, hogy mekkora sebzést kap egyetlen lövéstől. Szóval két splash, aztán halott (mondjuk az más kérdés, hogy hova célzol artyval, meg hogy hova megy a lövés). Szerintem az ellenfél artyjai rém bénák voltak. És úgy az egész ellenfél csapat. Ez persze nem kisebbíti az érdemeit, mert baromi jól játszott, és nagyon okosan használta a spot rendszert. Én ezzel azért szoktam hadilábon állni, mert előremegyek, spottolok, visszatolatok, és mire leszűkül az a nyüves célzókor, a spottolt ellenfél vagy eltűnik, meg odébbmegy. És ilyenkor jönnek a fasza sárga trackelős lövések, a wg kedvencei. Ma pl. obj268 4-gyel játszottam egész nap (randomban). Katasztrófa lett a végére. Úgy 2500 átlagsebzéssel mentem délután (25-30 csatát), aztán tc sc-vel, és vissza az objectbe. Na onnantól aztán jöttek a full értékelhetetlen csaták. Pattogás a lightokról, 3m-ról mellélőtt bárminek. Mellé meg jött a goldcunami.

    Ma tc-n láttam egy nagyon érdekes játékost. Bot_2326 (vagy valami ilyesmi szám) volt a játékos neve és volt valami 1k csatája. És a wot értékelése is ekörül volt. Természetesen csapattag volt és használhatatlan bármire. Szóval hű volt a nevéhez. Volt egy csatám, ahol Circon volt az egyik ellenfél. Batchattel volt steppes-en, de végig hátul volt, tök simán lenyomtuk a csapattársait, és sokat már ő sem tudott tenni hatunk ellen. :) Egy másik csatában NewMultival hozott össze a sors. Na, ott ők nyertek tök simán. Hárman voltak platoonban. 13k-s wot értékelésű játékos volt az egyik. Azt tényleg nem tudom, hogy ahhoz mit kell tenni, hogy valaki ilyen értékelést kapjon. Szerintem ahhoz már személyesen orálisan kell kényeztetni a teljes wg csapatát, és neki kikapcsolják az rng-t.

Új hozzászólás Aktív témák