Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Ez a bukó széria durva egy dolog. Tiger 2, is8, mindegyikkel orbitális bukóim voltak, de húznom kell ezeket a tankokat, nincs mese, mennem kell velük. talán 75-80% bukó arány, bármit csináltam, ha jól ment ha nem ment jól, hullanak a társak, mint a legyek, ha kijön a lépés és nagy sebzést tudok csinálni, akkor is bukom, mer van 5 kedves társam, aki meg nullát csinál azalatt

    A megoldás a következő: van tier3-as tankom, amivel le tudom hozni a meccset akkor is, ha nagyon megszorítanak és átváltottam arra.

    első csata, 5 kill, buktam, foglalással nyert az ellenfél, hárman kezdtünk foglalni, de a két társam megölette magát természetesen én is kaptam egy lövést, mert olyan , azért az ellenfél nyert, hiába csak egy tankja maradt, mondom ilyen nincsen,

    második csata, szintén vért izzadtam, egy valentine kikapott végül full hp-ról egy lövéssel, igaz, akkor már 10:4-re vezettünk, de az idő nagyon ment, bevállaltam, egy lövés ritka, de most a szopóágon ez is bejött

    harmadik csata: brutál harc megint, majdnem megint egy lövésre kiszed ismét egy valentine (sokszor meg sem tudnak lőni, mert beforgatom, most hacsak rámnéz már brutál sebzés és kritikus találat is), ellövi az lőszert, fel kell használnom a kis javítót, valentine leszed, megyek tovább, jön a következő, egy pz, első lövésére sérül az ágyú, mondom a q any.tok, de a nagy javítót már nem fogom felhasználni, nagy nehezen leszedem, megyek tovább, de most már csak minden második lövésem talál és elkezdődik egy hatalmas taktikai harc, kétszer kezd foglalni az ellen, kétszer visszamegyünk és kilőjük, szerencsére most maradt társam a végére és nagy nehezen, de győzünk ismét

    negyedik,ötödik, hatodik csata: sima győzelem

    visszaváltok tiger2 és is8, 10 csata 7 győzelem, megtört a bukó széria

    nem hiszek az összeesküvés elméletekben, de nagyon gyanús ez a feltűnő hullámzása a szerencsének, mintha szándékosan piszkálnák az RNG-t

    de itt a recept, így kell megtörni az "átkot", kell tartani egy olyan alacsony tier tankot, amivel az ember akkor is le tudja jó eséllyel hozni a csatát, ha vért izzad, ha kilövik a moduljait, ha a társak totál idióták és pár ilyen meccs után megáll a bukó széria

    ez teljesen tudományos dolog :)

Új hozzászólás Aktív témák