Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz catroot #6989 üzenetére

    Na mondjuk erre nem tudok mit mondani, 7.5-öt használok. Az elég gáz, ha a 8 ilyen trágya lett... :(

    (#6990) Barthezz2
    Az kéne, hogy legyen, ez való igaz. Viszont azt a kék fost sose tekintettem értelmes kommunikációs csatornának. Droidon is egy kalap szar, de tényleg. Az appon keresztül nincs push (ez azért javítgatásra került, de még mindig megbízhatatlan), tele van buggal és lassú is. Külön messenger appot kellett írniuk, hogy lehessen csevegni normálisan, ami über gáz. Ami tetézi az egészet, hogy az se sikerült jól, ugyanazok a hibák előjöttek, mint amikre itt panaszkodtok sokat. Nálam volt, hogy se wifin, se HSPA-n keresztül nem tudtam üzenetet küldeni max jelerősség mellett, mindent visszadobált. Az, hogy nem kaptam meg üzeneteket, vagy csak fél nap késéssel teljesen rendszeres volt ott is, szóval ez cukorbáék hibája. Meg is mondtam az ismerőseimnek, hogy ha el akarnak érni, akkor GTalkon keresnek, emailt írnak, sms-ben zaklatnak, felhívnak, postagalambot küldenek, füstjeleket eregetnek, mit bánom én, de a kék szutykot nem vagyok hajlandó használni. Persze most gondban vagyok, mert normális GTalk nincs WP-re, a Skype se az igazi, marad a Facebook, de inkább emailt használok, nekem nem hiányzik az agybaj emiatt. Persze kipróbáltam, van amikor jó, de van, amikor meg nagyon nem...

    (#6998) negyedes
    Vagy ott nem Facebookon keresztül kommunikálnak az emberek. :D

Új hozzászólás Aktív témák