Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz Alexios #38951 üzenetére

    most az appokat nem irom (annyit hozzafuzok ehhez, hogy tok jo, hogy a fejlesztok mennyi plusz dolgot kaptak, de honapokat kell meg varni, hogy ennek valami kezzelfoghato eredmenye is legyen), meg azokat a beallitasokat, amiket nem kell hasznalnom, de:

    - allandoan latszo allapotsav? mi a tokomnek? nem erdekel a terero, nem erdekel, hogy wifi-n vagyok, vagy mobilhalozaton, nem erdekel az ido. ha erdekel, akkor majd odabokok fentre es megnezem
    - nincs adatkapcsolat az action centerben. lol
    - hubok szetbarmolasa. photo egy hanyas, people szinten. miert a szobakhoz dob mindig?
    - games hubbol kikerultek a jatekok az app listba. normalis? ezt ki a tokom hagyta jova?
    - kurzorkezeles. koszi, ez igy kurva gaz. irok egy hosszu mondatot fektetett nezetben es nem tudom odahuzni a kurzort elsore, ahova akarom? vagy menjek a mondat vegere es onnan kezdjem el huzni, vagy bokdossek bele a szavakba? anyatok, azt.
    - levelhez nem lehet csatolni csak kepet. loool. nem, az office share nem megoldas, mert nem tudok tobb lokalis dokumentumot csatolni egy levelhez.
    - settings menu nevetseges
    - vpn. alapbol egy tipus tudok kivalasztani, a tobbire meg varjak, hogy majd valaki ir ra appot
    - quiet hours igy nevetseges, mert nekem egy adott kontaktnal kellene az fb, viber es whatsapp is
    - messeging hub, csak sms-t kezel. ki a tokom hasznal manapsag sms-t? majd a wp9-re beteszik a tobbi appot oda.... thx
    - ez a kulonallo hangero kezeles meg ugy szar, ahogy van. nincs azonnali nemitas (es meg az action centerbe sem tudom betenni).

    igy elsore ennyi. betanak ez elmenne, de nem vegleges verzionak. hetvegen megy vissza a black.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Új hozzászólás Aktív témák