Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KomloiJenci

    tag

    Varsó, erős szél, a hajam még mindig tart. A Skype próbanick PC-ről másodperc pontossággal elküldi az üzenetet a telefonra (ma nem indítottam el a Skypeot telefonon), telefon wifin van.

    A googlenaptár problémára. Innen látom, hogy nem jól van beállítva az incoming server. Nekem megjeleníti a gmailos naptárat, de csak az egyiket. Tehát amiket beírkáltam :). Pl a gmail többi naptárát én se látom (időjárás névnapok), de nem is akartam vacakolni vele, próbálom leépíteni a gmailt. Tökéletesen működik a Hotmail, és a Microsoftban jobban bízom (mindegy, hogy van-e alapja a bizalomnak). Egyszerűen a névnapokat átvittem a Hotmail naptáramba és a többit is át fogom ha nem leszek ilyen lusta. Pénztárcát is kitakarítottam a Google walletből. Jövő hónapban legyártatom a Lumia telefontokomat is, egyelőre nem tervezek visszalépést a robothoz. de ha mindenképpen ragaszkodsz a gnaptáradhoz, szerintem megoldható, csak dolgozz még az ügyön.

    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

Új hozzászólás Aktív témák