Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kadem117

    csendes tag

    Sziasztok! Remélem jó helyre írok.

    Egy Windows Phone vásárlásán töröm a fejem. Mostanság nagyon megszerettem a Microsoft szolgáltatásait. (windows 8, skydrive, outlook stb.. talán kivéve a Bing..:D)

    Rengeteg dolgot olvastam már a telefonokról véleményekről stb. De azért kíváncsi lennék konkrétan a ti véleményeitekre is reálisan, nem elfogultan.

    Nagy dilemmában vagyok, mert azt hallottam, hogy a push-up (azt hiszem így nevezik) értesítések nem érkeznek meg azonnal. Tehát nem látom, ha jön egy email amíg hozzá nem nyúlok a telefonomhoz, vagy ha írnak nekem egy üzenetet stb.

    Továbbá olvastam olyat is, hogy amikor kikapcsol a képernyő akkor a wifi-t is kinyomja. Ez nem zavaró néha?

    Főképpen reális érvekre, akár ellenérvekre lennék kíváncsi. Mi az ami nagyon jó benne? Van-e idegesítő tulajdonsága? stb stb..

    Valószínűleg egy Lumia 520, vagy 620 lesz, de talán még egy 720-as belefér. Feljebb sajnos már nem tudok menni az árak miatt.

    A válaszaitokat & véleményeiteket előre is köszönöm:)

    Halo Community | A Magyar Halo Közösség www.halocommunity.hu (Ha halo fan vagy, akkor ott a helyed)

Új hozzászólás Aktív témák