Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K4jusz

    tag

    Beszámoló az EP660-as modellről (43col):
    Pozitívumok:
    - Képminőség: Élénk színek, magas kontraszt, zéró felhősödés, szinte teljesen homogén a fényerő, nincs bevilágítás sem. Szép színek, betekintési szög teljesen jó a mindennapi felhasználás során, a 60Hz-es panel ellenére a mozgásmegjelenítés sem rossz, összességében itt nagyon nagy + a készüléknek.
    - Design, összeszerlési minőség: fém mindene, nincs rossz illesztés, nem láttam eltérő hézagokat a panel és a keret között stb. Teljesen jó.
    - AndroidTV: eddig megfelelően gyors, meglátjuk mi lesz később. Nem telepítettem rá csak egy Kodit, telemetria kikapcsolva, nem használt appok tiltva (törölni nem lehet)
    - Hang: hát ez inkább semleges, jó sosem lesz. Nem vészes, de itt még nem játszottam a beállításokkal (valaki? :) ) .

    Negatívumok:
    - Kezdem a legkomolyabbal,
    Adatkapcsolat: Feltettem egy sebességmérő appot a play store-ból. Wifin 40-70Mbit sebességet tud, közvetlen a router mellett. Etherneten érthetetlen okból ugyanennyit (tudom, hogy csak 100-as a port, de akkor pörgesse már ki). Nincs AC wifi, 5Ghz...
    Csak nálam ilyen lassú? Még nem tudtam tesztelni, de szerintem így bukom a NAS-ról a 4k HDR zökkenőmentes lejátszást szerintem (A router egy Asus AC57u, tehát nem gagyi, telefonon a 2.4Ghz-s sávon 140Mbit körül mérek).
    - Távirányítón lehetne egy mikrofon a hangkeresésre, nagyban növelné a kényelem faktort
    - SD adás elég csúnyácska. Itt kijön, hogy nincs benne extrább processzor a képfeldolgozáshoz.

Új hozzászólás Aktív témák