Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balintka

    addikt

    válasz fjudors #43892 üzenetére

    Teljesen igazad van, legközelebb ilyen értékű telefont (jövőre S9+ vagy S10) csak személyesen fogom megvenni és csak akkor ha megbizonyosodok róla, hogy új, fóliás, hibátlan.

    Az én esetemben csak kipróbálás volt. Fóliát rakattam rá, de sajnos csak utána vettem észre a szöszt a pulzusmérőben. Úgyhogy a gyári fóliára 2 ezer Ft-ot buktam is. De a SES-nél az olcsóbb vételár legalább kárpótolt és tényleg új terméket kaptam.

    Korrektség. Képzeld el a saját helyzetedben, h te kapsz 200 ezer Ft-ért használt telefont új helyett. Belenyugodnál? Szerintem nem, ahogy szinte senki más sem. Ez azért nem kis összeg ahhoz, h ezt a "bakit" elnézzük.

    Itt a korrektség az lett volna, ha ezt a készüléket a MM csökkentett áron értékesíti és jelzi h bontott. Illetve valószínűleg az előző tulaja is a szösz miatt küldte vissza, tehát a Médiának igazából szervizeltetnie kellett volna, de akkor viszont már újként el lehetett volna adni, visszafóliázva. Mert külsérelmi nyom nem volt a fólia hiányát és a porosságát leszámítva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák