Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petrson

    senior tag

    válasz #67656192 #3402 üzenetére

    Ok. Nem vagyok egy mobilnet guru, nincs is olyan csomagom, hogy a 4G-t kihasználhassam, egész egyszerűen csak nem szeretnék kompromisszumot kötni, ha már ezt a készüléket választottam.
    Mi4 LTE telefonom volt ezelőtt, ott se tudtam kihasználni (B20 ugye), de ott egyszerűbb volt elfogadnom, nem ugyanaz a kategória a két telefon.

    Pont az imént fordult elő sokadjára a hálózatvesztés, megint semmi látható jel nélkül, csak épp telefonálni próbáltam :(

    Előre írom, nem vagyok egy PowerUser, de:

    Nem tudom 4G-n használni huzamosabb ideig, át kell állítanom a frekvenciát...
    Hetente többször újra kell indítanom, mert pár nap után a Google alkalmazások (Chrome, Play, YT) egyszerűen nem töltenek be...
    Első frissítési csomag szépen lehúzta az eddig egyébként kiváló üzemidőt...
    Két hónap elteltével sincs rá használható edzett üveg, berendeltem kettőt is, kuka mind (fóliát nem használok, akkor inkább marad csupaszon). Persze ez nem a Samu hibája, de dühítő, hogy képtelenség rá gyártani...
    Root lehetőség valószínűleg nemigen lesz rá (ez már csak extra, a többségnek nem is hiányzik, nekem igen)...

    Mindez szubjektív vélemény, lehet másnál klappol mindenben a telefon, nekem egyelőre csalódás.
    Ja és hogy pozitívumot is írjak azért. Gyönyörű telefon, és szép képeket lehet lőni vele...

    S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

Új hozzászólás Aktív témák