Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerner1

    Topikgazda

    válasz #54715584 #23303 üzenetére

    Így van. Itt Pesten is, a belvárosban van több olyan hely, ahol gyakorlatilag állandó ez a probléma. Plö a Kossuth tér környéke, amióta átpakolták, és meg is szüntettek cellatornyokat a volt MTESZ székház bontása kapcsán. Vagy ott van a Ferenciek tere, ahol különösen a metrólejáró, és környékén nagyon gyakori ez a hiba, ha éppen akkor keres valaki, vagy én akarnék ott hívást kezdeni. Aztán, picit kifelé mondjuk keletnek, a S...ny-center környéke, ahol plö van normális térerő, és csak mobilNET -ezni akarok (tehát nem kell visszaváltania sehová a készüléknek) akkor gyakran az első néhány oldal megnyitása után nem lehet megynyitni további oldalakat, csak ha egymás után többször le/fel kapcsolgatom a mobilNET -et. De itt, ha nem csinálok semmit, akkor kb 20-30 másodpercenként váltogat a készülék ezek között : 4G - LTE - 4G+ és mindegyiknél máshová ugrik a térerő is. Biztos, hogy ezeken kívül is vanank még helyek, ahol nem is gondolná az ember, és akkor az ország többi részét meg sem említettük. Valóban bosszantó, mert ezek a hibák, máshol meg - nincsenek.

    [ Szerkesztve ]

  • Ferike81

    senior tag

    válasz #54715584 #23303 üzenetére

    Én értelek hogy B20, de nálunk általánosságban a telekommal nincs baj. Az összes céges teló és a családban lévők nagy része is telekom, de csak nekem volt ilyen jellegű nyűgöm. Inkább én arra gyanakszom,hogy a telefon találja meg a fonalat nehezebben mint a többi. A páromnak P9 van, édesanyámnak S6, faternak 6310i (mondjuk annak még a pince alján is fullos, de az más kategória), sőt nekem van még 2 kínai csoda, azok is hiba nélkül váltanak 2-3-4G között. Lehet akkutakarékosság miatt nem erőlteti annyira, hogy hálózatot keressen, mert az tuti, hogy cellakészenlétre közel sem megy annyi mint a kínai telefonoknak.

    Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

Új hozzászólás Aktív témák