Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • discrate

    aktív tag

    sziasztok,

    úgy néz ki, hogy beruházok egy s7-re. G4-ről váltok kényszerből, mert az korrozió miatt tönkrement. elég nagy kálvária végén úgy döntöttem, hogy a főpanel cseréje túl sokba kerülne, és habár nagyon szerettem, most mégis másfajta készüléket vennék. legfontosabb számomra a camera kép minősége (fotó és videó), és a jelenlegi helyzetben nem látok jobb alternatívát a kategóriában (LG G5, Iphone 6s, Huawei P9, Honor 8, Oneplus3, Sony Z5). a formával biztos barátkoznom kell, főleg az LG után, ami szerintem egy nagyon elegáns készülék. előttük még egy S2-t használtam nagy megelégedettséggel, és elsőre blikkre sok különbséget nem is látok a formavilágban. sőt más samsung készülékkel összehasonlítva sem (amik fele, harmad annyiba kerülnek), ami elég furcsa számomra. persze ott az edge, ami még egy huszassal drágább az amúgy se olcsó s7-nél.

    nagyon vigyázok a mobiljaimra, ezért is szeretnék neki egy olyan tokot, amely védi és nem karcolja.
    milyet ajánlotok?
    spigen-eket néztem, pl ezt vagy ezt. a kemény hátlapos biztosabb védelmet jelent?

    mindenféleképpen olyat szeretnék, ami a hátlapot védi, illetve elöl a sarkoknál kiemelkedik, arccal lefele sem érintkezik a képernyő a felülettel.
    a kinyihatós tokok alapban kiesnek.

    egy nillkin fólia is ajánlott beszerzésre, gondolom.

Új hozzászólás Aktív témák