Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerner1

    Topikgazda

    válasz otps #54016 üzenetére

    "Hm. Ehhez képest titokban frissítetted a listát egy április 30-ira, vagy a manók frissítették, nem tudom. )"
    - Ilyesmit titokban megtenni akkor sem lehetne, ha esetlegesen eszembe jutna ilyen szándék. Frissítést követően ugyanis, az összes topikba író felhasználónak (nekem is..) a rendszer üzenetben jelzi, hogy az ".... változott a téma összefoglaló...", ahogy az, az eddigi években is volt. Másrészt a módosítás dátuma is látszik mindenkinek. Továbbá, a kérdéses posztodra adott válaszom után néhány nappal*, a belsős kontaktom jelezte, hogy -*aznap- feltöltöttek egy újabb listát a szerverekre.
    Az pedig nem az én asztalom, hogy egy tárgyév április.30 -án elkészített árlistát miért hónapokkal később tesznek ki (nyilván a szerverekre kihelyezés sem kötelező számukra …) úgy, hogy abban a korábbi árlista dátumát (2019.02.23) nem javítják át... De, ez az eddigi években is pont ugyan így volt (hatalmas csúszás, időben...), így néhányunknak ez sem újdonság. Szóval, az akkor adott válaszom, abban az időpontban, helytálló volt ...

    A többi "felvetésedre" inkább privátban …

Új hozzászólás Aktív témák