Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz Gery0505 #49521 üzenetére

    Figyi, nem akarlak kioktatni, de k*rvára ki foglak. :)

    A kommented a jószándék vezérelte, ez világos, de eléggé irracionális (értsd: hülyeség) is, amit írsz, mert kihagysz egy fontos dolgot a számításból: sem az "élőhelyem" nem változott, sem a felhasználói szokásaim. Egy dolog változott, a főverzió. Eddig a "cella készenlétben" nevű förmedvény a lista alján volt a felhasznált akkuidőt tekintve, most a legtetején tanyázik 2x akkora fogyasztással, mint a kijelzőidő.

    Azért az egyértelműség kedvéért megírom, hogy nem, nem vagyok messze a toronytól. Az otthonom is 300 m-en belül van, a munkahelyemtől meg kb. 20 méterre van. A kettő közt meg random.

    Másrészt ez egy ismert hiba, XDA-n írják, hogy több ezren jelentették már a Samsungnak, csak épp leszarják. A spekuláció, miszerint egyedül az S9-szériát nem érinti, naponta felbukkan. Az "okosok" szerint direkt van a bug, és az S9-ről portolt custom romok esetében nem is jelentkezik...

    Amúgy nem tudhattad, de 2013-ban a Telekomnak dolgoztam. Akkor jött be ide Pécsre a 4G, nagy izgalommal tesztelgettük. Aztán az Ericsson Telecom Server Platform nevű rendszerén dolgoztam, szóval elég sokat tudok a mobilinternet működéséről. :P

    (#49520) egyedülülő olvass vissza, plíz.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák