Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keem1

    addikt

    válasz Galahed #11220 üzenetére

    Igen, a weboldalukról rendeltem, a brit királyi posta által jött meg (szerdán rendeltem, tegnap már a postaládámban volt). A védőfóliát leszedtem, azt észrevenném, mert matt :DDD És nem is fordítva tettem fel, a túloldala nem ragadós, plusz a kivágások is jó helyen vannak.

    A leírás szerint nedvesen tettem fel, ami nagyon kényelmes volt, mert nem tapadt, míg ki nem nyomkodtam a vizet. Utána ott maradt sok kis apró buborék, de a nagy része távozott. Viszont azóta is kicsit "ködös", fehér háttérnél elég rendesen szivárványosan töri a fényt, de lehet, még nem száradt ki alatta a víz (tegnap késő délután tettem fel), de a tapintása egyelőre borzalmasan rossz. Az üvegnél messze rosszabb, de a vásárlás után rendelt Aliexpresses kínai fóliához képest is. A kínai fóliát azért vettem le, mert egy apró hajszálkarcot vettem rajta észre, és kicsit betojtam, hogy nem is a fólián van, hanem a kijelzőn. De bár ne tettem volna, mert a szélein lévő buborkékokon kívül (szárazon tettem fel, életem első felrakása, nem valami szép) semmi baja nem volt. Tapintása közel állt az üveghez, és ez a furcsa fénytörést se produkálta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák