Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • InvitelGuide

    csendes tag

    válasz f8enter #149 üzenetére

    Szia f8enter!

    Olvastam a bejegyzésed és szeretnék segíteni a probléma megoldásában.
    Ha elküldöd a szerződésed adatait (bekötési cím, telefonszám, előfizető neve) e-mailben az online kukac invitel.co.hu címre, akkor munkatársaim felhívnak és egyeztetnek veled a készülék visszavételéről. A tárgy rovatba kérlek írd be az alábbi kódot is:

    SM-000354

    Amit bikficc11 írt, az teljesen igaz; ha nyolc napon belül, sértetlenül, minden kiegészítőjével, a gyári dobozban visszahozod, akkor elállhatsz a szerződéstől. Ha egy telepontunkban kötöttél rá szerződést, akkor elméletileg nem tudod oda bevinni, hogy visszavegyük, de a te esetedben biztosan kivételt fogunk tenni.

    Viszont ha jól belegondolsz, más szolgáltató is hasonlóan jár el, nem adnak kedvezményes készülékeket kártyafüggetlenül. Amilyen áron a 3g előfizetést ehhez az eszközhöz adjuk, az szerintem elég méltányos ár, de természetesen ebben az esetben az én véleményem több szmpontból sem mérvadó, pláne azért nem, mert mint írtad, van másik kártyád is a munkáltatódtól.

    Sajnálom, ha kellemetlenség ért és bízom benne, hogy mindezek ellenére továbbra is az Invitel elégedett ügyfele maradsz.

    [ Szerkesztve ]

    Üdvözlettel, InvitelGuide www.facebook.com/Invitel

Új hozzászólás Aktív témák