Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79734528

    törölt tag

    válasz pjen #63532 üzenetére

    úgy általánosságban írom

    App- ot frissítsétek IOS vagy Anroidon is.
    App -ot teljesen töröljétek le előtte, úgy frissítsetek.
    az elmentett linkeket ne használjátok
    keresőbe be kell írni vodafone és onnan induljatok el.

    de még mindig igaz hogy amit látsz az van hogy egyáltalán nem igaz.
    tehát ne töltögessetek rá mert azt mutatja nincs internet, mert az adatok nem fedik a valóságot.
    ilyen katasztrofális helyzetben bármit is tenni az anomáliákhoz fog vezetni, tehát az anomáliákat megfejeljük még több anomáliával.
    káosz !!

    nekem is jött egy sms hogy töltöttem fel 3000ft- ot pedig nem.
    ja és még az smsben ki is nullázza a 3000 ft azaz -3000ft lett így a nem tudom melyik telefonszámlához tartozó egyenlegem.

    szóval káosz van meg munkaszüneti nap.... ugyhogy itt már csak a piócás ember segít vagy az se.

    régen volt talán emlékeztek még rá mikor a telekomnál nem volt se kép se hang, erre mondta valami vodafonos gyerek (ügyintéző) hogy jo majd hívjatok fel (viccesen) na most a szitu az hogy a vodafone-nál totál elmentek otthonról, ebből karácsonyra sem lesz semmi sem....vagy legalább is még rendbe teszik ezt a szervert, amin így hétvégére még pluszban csináltunk egy kis munkát a katasztrófa fejlesztőknek.

    sorry hosszú lett

    vagy volt olyan bank amelyiknél elszállt a totál rendszer és az utolsó bankszámlakivonatot kellett bevinni, hogy tudják mennyi az annyi. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák