Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lomha lepke

    tag

    válasz Gordiann #4835 üzenetére

    Ha a MOL bontana -és természetesen a számhordozás is bontásnak számít-, az olyan számokra, amikre van hűségnyili ki lesz számlázva a feltételes kedvezmény (1. évben: 37500 Ft, 2. évben: 25000 Ft) a fennálló tartozásokon felül. Ilyen esetekben általában biztosítják a lehetőségét annak, hogy a dolgozók a telefonszámokat a saját nevükre írathassák. Ennél a tulajdonjog-átruházásnál az új tulajdonos átvállalhatja a hűségnyilatkozatot, ami az eredeti lejárati dátummal marad érvényben -ebben az esetben nincs feltételes kedvezmény, csak egy egyszeri 2500 Ft-os átírási díj (az új tulaj fizeti). Az viszont biztos, hogy a tarifacsomagot meg kell változtatni valamilyen publikus tarifára, hisz ha a keretszerződés megszűnik, az a MOL flotta megszűnését is jelenti.Bár azt nem tudom, hogy nálatok hogy van: a MOL a tulajdonos és a dolgozók csak a számlafizetők, vagy a saját nevetekre kötöttetek a speciális tarifára előfizetéseket. Ha az utóbbi eset igaz, akkor az hogy esetleg elmegy a MOL számotokra annyit jelent, hogy csomagot kell majd váltani Én nem halottam egyébként arról, hogy elmegy a Vodától a MOL...

    "Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

Új hozzászólás Aktív témák