Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dark KillerX

    addikt

    Pénteken mentem be a barátnőmmel,hogy megkössük az új szerződésünket(Matrix 1 csomag+családi opció) mindkettőnknek!Az új csomaghoz választottunk mindketten egy készülékeket,de nem is ez a lényeg,hanem hogy az én készülékemet mint ha meg se vettem volna,úgy szerepel az új szerződében!Előtte amúgy 100+ csomagban voltunk!

    Lényeg a lényeg kiválasztottunk a Matrix díjcsomagot ,családi opcióval,de itt már furcsa volt a szerződés,mert az ügyintéző nem kérdezte meg,hogy milyen bónuszt választunk a díjcsomaghoz(90 perc,100db sms,20db sms hálózaton kívül ) ,és ezután kiválasztottunk a díjcsomagban a készüléket,én egy Smart 2-öt havi 750ft-ért,barátnőm pedig egy E2600-at!Itt pedig az volt az érdekes kinyomtatta az ügyintéző a szerződést,és az én telefonom nem szerepelt rajta :U ,és a 750ft-os részletfizetési kötelezettség sem szerepelt rajta,mondom mindegy!Na a lényeg mikor megvolt minden az mondta az ügyintéző srác kb 48 óra,és beállnak a díjcsomagok,ellenben azóta se jó!Tegnap délután is bent voltan,hogy nézzék meg mi a helyzet,de én még mindig a régi díjcsomagban voltam,viszont a hűségidőm megváltozott 2014-ig!Azt mondták egy órán belül kijavítják!Azóta se jó!

    Mit csináljunk,mert már elég kellemetlen bemenni ,viszont így meg a számlánk lesz sok,és nyomon sem tudom követni mennyit beszélek! :R

Új hozzászólás Aktív témák