Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PindurAnna

    Közösségépítő

    Ma felhívtak az ügyfélszolgálattól, hogy tájékoztassanak arról, hogy megszűnik az általam használt tarifacsomag. Mivel már 10 éves az előfizetés és a vezetősség úgy döntött, hogy ezt megszünteti. Mondom mi??? Ez vicc? Hát nem..de ajánlanak helyette mást...most 3125 Ft a havidíjam, de ajánlottak hasonló kaliberűt de annak havi 8 és 10 ezer a havidíja. :( Mondom neki hogy februárba fog letelni a hűségnyilatkozatom, na meg a honlapon kint van hogy augusztus 19-től az én általam is használt csomag előfizetése és tarifa is feljebb megy. Azt mondta ő ezt nem tudja csak azt hogy megszüntetik a csomagot (rock and roll).
    Kicsit bepipultam, mert én jó pár éve már e csomag miatt használom ezt a kártyát, és most is nem fizetek számlát mert technikai hiba miatt azonnal be kellett fizetni 41ezret, vagy különben egyenirányítanak, erre kiderült hogy ők tévedtek és addig nem kell számlát fizetnem amíg ez az összeg le nem telik.
    De ilyet tehetnek hogy van hűségem ezzel az előfizetéssel és csak úgy megszüntetik????

    Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Új hozzászólás Aktív témák