Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    válasz trebron86 #33437 üzenetére

    Akkor szép sorban :)
    - Windows 7 professional 32 bit van a gépemen (megjegyezném, hogy régebben XP alatt is volt újraindulásom, de akkor kékhalál nélkül...ahogy az előző hsz-ban írtam, akkor az a jelenség lépett fel, mintha táphiba lett volna...csak simán restart, az eseménynapló meg mindig üres volt. Most nem az, de ebben sincs sok köszönet, mert nem mindig ugyanaz a folyamat a bűnös :( )
    - A konfigom az adatlapomon van ;)
    - A tápba - ahogy tudtam - belelestem, nem láttam púpos kondit. Az alaplapon meg csak szilárdelektrolitosok vannak. Repedést, ilyeneket szintén nem láttam...
    - Szétszedve vagy 2 éve...azóta meg a kb. 3 havonkénti portalanítás játszik.

    04ahgy: MCH feszt nem emeltem...pasztám pedig sajna nincs itthon. Mondjuk a CPU-t pasztáznám újra a legkevésbé, mert még él bennem az a böszmenagy kínlódás, amíg a Hyper TX2-t felszenvedtem :((

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák