Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz HSM #26468 üzenetére

    Persze, hogy nem, de mint mondtam, a "füles" nem érdekel, mert az sosem lesz hifi. :R Minőségi hangcuccot 100ezrekért kapsz, nem 15k-ért. ;) :(((
    Ami kikapcsolgatásra szükség lehet a magokat illetően, azt a W7 úgyis megteszi. Pont én érveltem mindig amellett, hogy még HT-t is hagyjuk ON, szóval engem nem kell meggyőznöd, hogy a magok kikapcsolgatásának semmi értelme. :R

    kpal: Hogy érzem-e? :Y Egy 8 éves konfiggal? :F Hogy kérdezhetsz ilyet? Látom a 40°C fölötti lap és 40-65°C közötti CPU-hőmérsékleteket, az 1.44V-os CPU-feszt, az 1-2k-s RAM-sebességet, és csak szörnyülködöm, mekkora a különbség 2db 2.66GHz-es Intel proci között. :O És persze nem tudok játszani, vagy ami menne, ahhoz nincs kedvem. :((( Azt már látom, hogy egy ilyen váltás garantáltan depressziót eredményez. :(((
    Hogy lesz-e, nem tudom, de ha lesz valami, akkor a dolgok jelen állása ( P67 "hiányos", AMD, még ha jobb lesz is, mint a mostani, nem fogja beérni az Intelt) szerint X58 lesz, arra nagyban fogadhatsz. :)

    BMW001: :K :K :K

    OldJohnny66: Hát, pl. én. Az összes problémám abból fakadt, hogy esetleg nem pontosan lőttem be egy tuningot, szóval még a kísérletezés fázisában. Ha még hozzám hasonlókat keresel, nézz át ebbe a topicba. Bővebben itt nem írok, mert kapok a fejemre. :(((
    Hogy a friss témára reagáljak, még csak nem is ciripelt nálam soha, semmi.

    Qru: De nálad a GB egy életérzés, nem? :P :R

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák