Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz LackoMester #21662 üzenetére

    Nálam mindenesetre a kerülendők listáján van az OCZ, igaz, a Corsair meg a DDR2-es szarságai miatt. :DDD

    AirBooms: Ezek az összefüggések az i7 létezése óta ismertek. ;)
    ASUS-ban és ASRockban is van fesz-visszavétel. ASUS-ban nem tudom, milyen néven, de tutira, azt használja az EPU is (csak jobban), ASRock-ban az Intelligent Energy Saving. CPU-feature-eknél lehet állítani.
    Sztem semmi baj az ASUS lapokkal. Jól tuningolhatók és strapabíróak is.
    De ha megbízható, könnyen tuningolható lapot akarsz, ott az ASRock X58 Extreme (pure X58), én csak akkor adom el ezt, ha megint tudok ASUS-t venni Érdekes, hányan szidták anno itt is az ASRock-ot, de a topicja is szinte halott, mert aki vett (főleg a cikkem után), beállított mindent (gond nélkül 4GHz-et v. 220 BCLK-t éppen), és azóta gond nélkül használja. Nem azért nem szerepel e topicban, mert senkinek nincs. :) (És most majd biztosan a fejemre koppintanak, hogy sztárolom, de amit írtam, az tény.)

    Ahogy HSM is írja, a legtöbb procinál 4GB körül elfogy a szufla, hiába a fesz emelés. Végül is ne feledjük, hogy a 920 esetében ez 50% túlhajtás! A többi azon múlik, tudja-e a lap a 21X szorzót 200BCLK-val. Szükség lehet egyébként a CPU PLL fesz. emelésére is, ha a CPU-feszre nem reagál.

    kmisi99: Sok is. Min ház (630RPM) és CPU hűtéssel (940RPM) max. 53°C a procim LinX alatt alap órajelen.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák