Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Qru #18545 üzenetére

    Ha már itt tartunk, mi is az a "falme"? :F :P

    Erdei88: Hát én LinX-szel is inkább 20 körös tesztet javaslok (lehetőleg) 4GB RAM-mal, mert volt már, hogy a 11. tesztnél szállt el, és az bizony messze túl van fél órán még 4GHz-en is.

    BR4D: H212+ alatt, jó hűtésű, (és azzal zajos) midi házban 93°C-ig hevült a procim, de a LinX teszt lefutott 4GHz-en. Valós használtban, teljes terhelés alatt sem melegedett föl 70°C fölé. Szóval stabilitás-tesztnél elmegy, hétköznapokban meg úgysem fog annyira felhevülni. Azóta meg Z600 van és megint HAF932, szóval én már nem aggódom. :) Z600-zal már a midi-ben is elvolt 83°C alatt. Játék alatt meg sohasem izzik annyira a proci, mint kimondottan CPU-igényes alkalmazásokban. Crysis alatt sem, főleg, hogy nem is használja ki a program a magokat.

    ADAM1337: Nálam meg még HT-gel sem. :)

    Lauda: Nálam 2 lapban sem volt baja a 20 szorzóval... :U

    Cthulhu Dawn: Fekete mágia: Lauda megrontotta a procidat rajtad keresztül. ;] Vagy simán degradálódott a túlhajtás miatt.
    Amúgy, ha nem kell HT, miért vettél i7-et? :F
    Az nem egy komoly terheléses teszt, ha tudsz mellett bármit csinálni a gépen. :U

    HSM: HT OFF sokkal kevesebb fesz. elég a procinak (is), ergo stabilitás-tesztet célszerű külön futtatni HT ON/OFF is.

    BMW001: Nekem simán megvolt 220BCLK PCI-E freki emelése nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák