Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • j.bravo

    addikt

    válasz BLOODSHOT #560 üzenetére

    Lehet hogy rosszul teszem, de belepofázok én is.

    Nem az a gond, hogy a kezdő bringás Ödönkének aki Csepel Campingről váltana, a 2800 eurós DH vázat ajánlod, hasonló árú és minőségű kiegészítőkkel, mondván hogy tényleg jó. Ha a haverod-szomszédod-osztálytársad, és ismered hogy mennyire komolyan érdekli a dolog és a család kasszája (vagy az övé) mennyit bír el, akkor nyilván (legalábbis remélhetőleg) ennek fényében adod a javaslatot.

    Az a gond, hogy ha nem ismered Ödönkét, és nem ismered a fentieket, akkor is ugyanezt ajánlod, és mivel Ödönke félistenként tekint rád mert tetszenek a képei, megveszi azt pedig max a szomszéd dombról fog legurulni vele, és közben romlásba/az adósok börtönébe taszítja a családját vagy saját magát.
    (Igen, túloztam! :D)

    A lényeg, hogy a "melyiket válasszam?" topikban nem véletlenül szokott elhangzani még az elején az a kérdés, hogy mennyit szán az illető az adott fotógépre/alaplapra/bármire.

    Ettől persze még ajánlhatod a profi vázat bárkinek, csak ne felejtsd el kihangsúlyozni, hogy az a saját tapasztalataid alapján van, te erre és erre használod, nyugodtan mered ajánlani bármire, de lehet hogy az ő céljaira ennél költséghatékonyabb megoldás is van.

    Persze mindenkinek kellene hogy legyen annyi esze hogy végiggondolja, de nincs. Ha "észt osztunk", azt ésszel kell csinálnunk, mert nagyobb a a felelősség, mint gondolnánk.

    Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Whatever.

Új hozzászólás Aktív témák