Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BLOODSHOT

    senior tag

    Nagyon durva. :DD Ezeknek az embereknek nincs jobb dolguk, csak az én hozzászólásaimon lovagolni. Hatalmas. :))

    Makrózni kifejezetten rosszabb, sport- és természetfotózásra meg még talán egy 450D-nél is alkalmatlanabb, de maximum ugyanannyira használható.

    Ez kissé volt csak erős. Remélem a természetfotóba nem sorolod a tájfotót.

    Azért megnyugodtam, h ebbe a topikba nem csak az irigy magyar emberek írogatnak.
    Látom egyesekből mekkora felháborodottságot hozott ki az, h én ha valamit komolyan gondolok, akkor abból megveszem a lehető legjobbat. Akár 5D akár D300.

    Folymatosan belesik Hydra SR, aki egy szimpatikus srácnak tűnt, h kioktat h mi kell nekem, mi felesleges, stb. Legközelebb tőled kérek befektetési tanácsokat is esküszöm, annyira tudsz mindent h az már lenyűgüző.
    Elkell hogy keserítslek, de elég sok embernek vannak feleslegesen drága cuccai. Megkérek pár embert így a flick-r ismerőseim közül, akik több milliós szettekkel fotóznak, hobby szinten (nem keresnek vele pénzt) h jöjjenek ide leoltatni magukat veled, mert te majd megmondod h kinek milye legyen és milye ne... :O

    Mondok egy példát.:


    Én versenyszerűen biciklizek (Downhill). Csak a vázam ára 2800€. Bármilyen topikba, külföldi vagy otthoniba, szívvel ajánlanám MINDENKINEK ezt a vázat azoknak is, akik csak most kezdenek el versenyezni, mert nagyon-nagyon jó. Nyilván felesleges bárkinek is aki nem nyomja komolyan, de valahogy nem az irigység törik ki belőlem és ÚRISTEN EZ HÜLYE, még akkor sem ha nekem egy sokkal gyengébb vázam/biciklim lenne.
    Nekem ilyen valahogy eszembe sem jut.
    Dehát ez már neveltetettség kérdése, valószínűleg nem ők tehetnek róla.

    Szóval itt csupán arról van szó h az emberek itt is, mint nagyrészt magyarországon iszonyatosan irigyek, az irigység pedig haragot és ellenszenvet szül.
    "Az idiótája mé' vesz 5D-t amikor én 5 éve fotózom és mégsincs ilyen gépem.'' Hál istennek a rendszerváltás óta ilyenektől nem kell félnem. :D
    Ezek gondolom azok a tipikus emberek, akik ha meglátnak az utcán egy jó autót akkor elküldik a sofőrt a fenébe, mert véletlen 10cm vel feljebb ált meg a járdán.
    Pedig csak irigyek...
    Nekem ne mondja senki, h azért írogat Hydra és Fejo, mert a kezdetek kezdetén hülységeket kérdeztem, vagy mert azt mertem mondani h ha teheti az illető h D300-at vesz, akkor vegye azt a 40D helyett.

    Ja és még fejonak annyit. Már annyiszor leírtad h "Mostmár megint 40D-t akar venni, mikor 2 hete még lefikázta."
    Neked komoly bajok vannak a szövegértéssel. Egyrészt soha nem fikáztam le, annyit mondtam h a D300 jobb. Nem? DE.
    Ettől még lehet h én is inkább úgy döntök h az xxx ezer forint amit az első szettre kívánok költeni egy 40D és obikból fog kialakulni, de lehet hogy nem. Ehhez otthon még nekem ezeket kikell próbálnom hosszú órákig, megtapasztalni hogy egyáltalán kitudom e használni a jobbiknak a tudását. stb. De ezeket ti is tudjátok.

    Minden esetre a kérdésem az lett volna h a 17-40 milyen obi!? Ehhez anynit hozzátennék h nem egyismerősöm (profik) fotóznak 5D 17-40-el. De SLR nyilvánvalóan jobban tudja ezt h mi a jó, ők hülyék.

    Erre fejo válasza: Nem kompatiblis a D300-al... (gondolta iszonyat humoros lesz)

    Szóval, tényleg kemény a csávó :W

    Szerk.:

    camelferr: Igen, cask most kóstolgatom a DSLR témát, igazából probálok a flickr-en tájékozódni és magán emberek tesztjből, mert tényleg nehéz egyes oldalakon kiigazódni. Érezhető néha h a roszabbat titulálják jobbnak.

    Egyébként lehet h a Fejo is egy Canon ügynök :D És civilbe ide írogat és sajátos módon probál lebeszélni a D300-ról :D

    [ Szerkesztve ]

    Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

Új hozzászólás Aktív témák