Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbkmachine

    aktív tag

    válasz Clemi #25893 üzenetére

    Jól tetted, hogy nem a 17-55 2.8-at vetted. Volt nekem és eladtam. Hiába írják róla, hogy L-es képminőség, valójában ez nem igaz! Azonos áron, rettentően rossz kidolgozottság. A zoomgyűrű a feléig lazán forog, majd hirtelen felkeményedik (gondolom, hogy ne csússzon ki a tubus magától) de ez eléggé zavaró tud lenni egy 230ezres obinál. Az AF kapcsoló annyira mélyen ül és annyira merev, hogy csak körömmel lehetett átkapcsolni, ujjbeggyel nem! Az AF kapcsoló így a sok "körmözéstől" szépen le is tört. Na itt kattant el az agyam és törött kapcsolóval eladtam, mivel a Camera Kft első körben 18ezer forintos javítást ajánlott, később ezt korrigálta 5600ft-ra egy újabb email váltás után, plusz 5000ft az oda-vissza futár vidékre. Rendkívül nyomott áron ment el, az új gazdája Bp-ről jött le érte és a "majdani" javítást elengedtem az árból, amit már ő végeztetett el az én általam kért ajánlat alapján. A Tamron 17-50 2.8 képminőségben nálam leverte a 17-55-t. Erről saját tesztképeim is tanúskodnak, ha valaki nem hinné el.

Új hozzászólás Aktív témák