Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    Kár ezen vitázni. Valakinek bejön, valakinek nem. Nekem pl óriási beleszólása volt a kihajtható képernyőnek amikor most gépet választottam. (Sajnos jól beleválasztottam, de ez nem a gép hibája :) ) Volt gépem amin nem volt, majd volt amin igen, és azután megint nem volt egy másik gépen. Na ha valaki hozzá szokott, akkor az nem igazán tud lemondani róla szerintem. Persze most nem a profi fotózásról van szó. Kihasználtam már az új 70D-n is, illetve jól jött! Persze megoldható lenne e nélkül is, de baromira megkönnyíti az ember dolgát. Szerintem ez nem parasztvakítás, mert számomra elég fontos opció. Aki videózik is vele, ott is jól jön. Az érintőképernyő is elég frankó, de az valamiért nekem annyira nem bejövős, valahogy a hagyományos gombok,tekergetők adják a jobb érzést. Ami még baromi jó, csak még nem kiforrott, az a wifi. Sajnos a saját applikációja direkt nem sorakoztat fel még sok funkciót, de nagyon jó kezdésnek. Valami fantasztikusan ki lehet használni! Kár, hogy videózásnál nem elérhető...

Új hozzászólás Aktív témák