Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    Előre is elnézést kérek, hogy ilyen összegeket írok, de mégiscsak ti jobban átlátjátok, hogy így melyiket is
    érdemes választani...

    Nikon D7100 kit (18-105mm AF-S DX VR) 274E Ft
    Nikon D7100 kit (18-140mm VR) 321E Ft

    Canon EOS 60D kit (17-85mm IS) 234E Ft
    Canon EOS 70D kit (18-135mm IS STM) 340E Ft
    Canon EOS 7D kit (18-135mm IS) 367E Ft
    Canon EOS 700D kit (18-135mm IS STM) 217E Ft

    Na ilyen verziók vannak, de közben most olvasom az e-mailt, hogy megjegyzésben ott van, hogy
    külön csak a vázak is megrendelhetőek, és külön bármilyen objektív... Akkor ezek szerint nem kötelező ezekben a KIT-ekben, illetve lehet csak sima vázat, és más objektívvel is. Na viszont ezt annyira nem tudom, hogy az objektívek terén melyik is lenne a jó választás.

    Az árakat azért is írtam le, mert ugye a 700D amit írtam elsőre, 18-55mm IS STM + 55-250mm IS obikkal,
    az ugye közel 300E Ft és ez nem annyira kedvező ár, mint a fent említettek.
    A Nikon-t csak az összehasonlítás miatt írtam. A 6D nem is írom, mert azt is átküldték ajánlatban, de az már fél millához közelít, így az biztos hogy most kilőve... :)

    Amúgy igen, tudom, hogy egy fotós nem nézegeti a kihajtható LCD panelt, tudja mit lő. Pár alkalommal voltam a "fegyverhordozó" munka közben, deríteni, meg állványt cipelni :D próbáltam ellesni a dolgokat. Na azért volt egy-két alkalom, amikor eléggé akrobatikus mutatványokat csinált a srác, hogy valami jót nyomasson. Volt amikor ledobta magát az utcán, mint valami katona a harcban. :D
    Akkor kérdeztem is tőle, hogy nem lenne ilyenkor jó? Erre, szerinte ha olyan gépe lenne, akkor sem használná, mert eszébe sem jutna azzal bohóckodni. Vagy valami ilyesmi... :)

    Mindenkinek szép vasárnapot, és remélem nem akasztok ki senkit. :)

Új hozzászólás Aktív témák